"E-PROFESJONALISTA - ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI INFORMATYCZNYCH
W PRZEDSIĘBIORSTWACH"

ARCHIWUM PROJEKTU

Budowali strony www!
Trener Dawid Skawicki rano 7 maja 2012 rozpoczął „Warsztaty z zarządzania treścią strony internetowej w systemie CMS”.  9 uczestników stawiło się punktualnie na zajęcia i rozpoczęły zmagania z systemem Joomla!, bo właśnie poznanie tego CMS-u zaproponował trener. WIĘCEJ INFORMACJI

Kolejne szkolenie za nami!
W dniach 23-30 kwietnia 2012 odbyło się szkolenie dla grupy na poziomie podstawowym z MS Office 2010 dla wszystkich. Poprowadził je trener Tomasz Biś dla 11 uczestników, którzy wywodzili się z mikro i małych przedsiębiorstw z terenu województwa świętokrzyskiego. Chcieli oni podnieść swoje umiejętności w zakresie obsługi popularnego oprogramowania i to się udało. WIĘCEJ INFORMACJI

MS OFFICE PIERWSZE SZKOLENIE
W dniach 15-22 marca 2012 odbyło się szkolenie na poziomie średniozaawansowanym z „MS Office 2010 dla wszystkich”. Wzięło w nim udział 11 pracowników i pracodawców z mikro i małych przedsiębiorstw. Zajęcia były prowadzone przez doświadczonego trenera pana Tomasza Bisia.
Rozpoczęły się one od pre testu, który umożliwił dopasowanie materiału do potrzeb grupy. Zajecie przebiegały bez zakłóceń, a z ankiet ewaluacyjnych wynika, że zarówno sposób prowadzenia zajęć, jaki materiały oraz organizacja szkolenia przypadły do gustu uczestnikom kursu. Zakończył się on egzaminem i wręczeniem zaświadczeń potwierdzających odbycie kursu we wskazanym zakresie godzinowym materiału, który obejmował pakiet MS Office 2010.

Pierwsze szkolenie za nami!
W dniach 29 II – 6 III 2012 odbyły się pierwsze warsztaty w ramach projektu E- profesjonalista – rozwój umiejętności informatycznych w przedsiębiorstwach. Wzięło w nim udział 11 przedstawicieli mikro i małych przedsiębiorstw z terenu województwa świętokrzyskiego.
WIĘCEJ INFORMACJI

Kim jest E-profesjonalista?
W dzisiejszym świecie każdy z nas ma praktycznie nieograniczony dostęp do technologii informacji. E-profesjonalista to osoba, która posiada umiejętność selekcjonowania informacji, efektywne wykorzystuje technologie, aby czerpać z nich informacje i wiedzę, których w danym momencie potrzebuje. To także profesjonalnie przeszkolony, zmotywowany pracownik - skuteczny i efektywny w swojej pracy, lub nowoczesny przedsiębiorca, który rozumie jak wielką potęgą w dzisiejszych czasach jest Internet, a strona www firmy - bogata w treści, relacje, nowości, zdjęcia - jest jej najlepszą wizytówką.
Weź udział w szkoleniach i
zostań E-PROFESJONALISTĄ!

Zaproszenie na „MS Office
- poziom zaawansowany”
Z przyjemnością informujemy o najbliższym terminie szkolenia pn. „MS Office dla wszystkich – poziom zaawansowany”, na którym pod okiem trenera – Pana Tomasza Biś – dowiesz się:

• Jakie TAJEMNICE skrywa przed użytkownikami MS WORD
  • Jak zastąpić KALKULATOR i szybko przygotować zestawienia w MS EXCEL
  • Jak stworzyć BUDŻET, BAZY DANYCH i statystyki w MS Office
  • Jak przygotować ciekawą PREZENTACJĘ dla każdego w MS POWER POINT

Serdecznie zapraszamy!
Sprawdź harmonogram szkolenia, poznaj trenera prowadzącego szkolenie i
ZGŁOŚ SIĘ do nas!

Termin szkolenia:
15-16.03.2012r. oraz 20-22.03.2012r.
Ilość godzin szkoleniowych: łącznie 40h.
Liczba osób w grupie: 11 uczestników.
Uczestnikom oferujemy: profesjonalną kadrę trenerską, materiały szkoleniowe i dydaktyczne (książki tematyczne), zwrot kosztów dojazdu, wyżywienie.

Pierwsze szkolenie na starcie!
Zapraszamy na „Warsztaty ze znajomości Internetu jako źródła informacji i komunikacji za pomocą poczty elektronicznej”, realizowane w ramach projektu „E-profesjonalista – rozwój umiejętności informatycznych w przedsiębiorstwach”

Jeżeli chcesz dowiedzieć się:

• jak SKUTECZNIE korzystać z programów pocztowych,
  • jak znaleźć potrzebne INFORMACJE w Internecie,
  • jak WYPOZYCJONOWAĆ stronę www swojej firmy,
  • jakie SZANSE i ZAGROŻENIA niosą portale społecznościowe dla firm i produktów.

już dziś sprawdź harmonogram szkolenia, poznaj trenera prowadzącego szkolenie i
ZGŁOŚ SIĘ do nas!

Termin szkolenia:
29.02.- 01.03.2012r. oraz 05-06.03.2012r.
Ilość godzin szkoleniowych: łącznie 32h.
Liczba osób w grupie: 11 uczestników.
Uczestnikom oferujemy: profesjonalną kadrę trenerską, materiały szkoleniowe i dydaktyczne, zwrot kosztów dojazdu, wyżywienie.

E- PROFESJONALISTA wystartował!
W dniu 1 listopada 2011 roku formalnie, a dzień później oficjalnie rozpoczęło działalność Biuro Projektu „E-profesjonalista – rozwój umiejętności informatycznych w przedsiębiorstwach”, które mieście się w Kielcach przy ulicy Piotrkowskiej 12 pokój 801.
Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i skierowany jest do 122 osób dorosłych, przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub wyodrębnioną formalnie jednostkę na terenie województwa świętokrzyskiego.
WIĘCEJ INFORMACJI

Projekt „E-profesjonalista - rozwój umiejętności informatycznych w przedsiębiorstwach”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego