"E-PROFESJONALISTA - ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI INFORMATYCZNYCH
W PRZEDSIĘBIORSTWACH"

Pierwsze szkolenie za nami!

W dniach 29 II – 6 III 2012 odbyły się pierwsze warsztaty w ramach projektu E- profesjonalista – rozwój umiejętności informatycznych w przedsiębiorstwach. Wzięło w nim udział 11 przedstawicieli mikro i małych przedsiębiorstw z terenu województwa świętokrzyskiego.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Warsztaty ze znajomości Internetu, jako źródła informacji i komunikacji za pomocą poczty elektronicznej rozpoczęły się punktualnie o godzinie 8.00 w sali komputerowej przy ulicy Staszica 1 w Kielcach od powitania uczestników i przedstawienia trenera pana Dawida Skawickiego. Następnie każdy z uczestników otrzymał zestaw materiałów i przystąpił do rozwiązywania testu sprawdzającego wiedzę uczestników z zakresu, który obejmowały warsztaty.

Pierwszego dnia uczestnicy zapoznali się z możliwościami poczty elektronicznej, z której każdy korzysta, ale jak się okazało w niewielkim zakresie. Możliwości programów pocztowych były ciekawą nowością dla uczestników warsztatów. Kolejny dzień, to zgłębianie tajników wyszukiwania informacji w Internecie. Następnie uczestnicy poznali zasady skutecznego pozycjonowania w Internecie swoich witryn internetowych, dowiedzieli się jak wykorzystywać zasady SEO i SEM do skutecznego dotarcia do klientów ze swoimi produktami i usługami. Całe szkolenie odbyło się w miłej atmosferze, a końcowy egzamin, pokazał, że 4 dni warsztatów z panem Dawidem Skawickim skutecznie poszerzyły wiedzę uczestników projektu w dziedzinie Internetu,  i komunikacji za pomocą nowoczesnych narzędzi. Na koniec osoby biorące udział w szkoleniu z rąk trenera otrzymały zaświadczenia o zakresie zajęć i ukończeniu warsztatów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w szkoleniu i zapraszamy kolejnych pracodawców i pracowników na szkolenia komputerowe, które pomogą skuteczniej realizować codzienne zadania w miejscu pracy.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć!!!

Krzysztof Kieszkowski

Projekt „E-profesjonalista - rozwój umiejętności informatycznych w przedsiębiorstwach”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego