"E-PROFESJONALISTA - ROZW脫J UMIEJ臉TNO艢CI INFORMATYCZNYCH
W PRZEDSI臉BIORSTWACH"

TRENERZY

DARIUSZ JANIK

Wyk艂adowca akademicki, politolog o specjalizacji Public Relations i dziennikarstwo. Specjalista z PR medialnego, politycznego, artystycznego i firmowego w tym marketingu. Praktyk z 15 鈥搇etnim sta偶em medialnym (radio , TV). Prezes Agencji szkoleniowo 鈥搑eklamowej i eventowej J&M Agency, specjalista od kampanii reklamowych. Wykorzystuj膮c swoj膮 praktyk臋 zawodow膮 umiej臋tnie przekazuje j膮 uczestnikom szkole艅, pomaga w tworzeniu i wizerunku firm i os贸b.

MICHA艁 SZKARADOWSKI

Z bran偶膮 IT zwi膮zany od ponad 20 lat. Obecnie wyk艂adowca z 5 letnim do艣wiadczeniem popartym wieloma szkoleniami Microsoft. Prowadzi i przygotowuje szkolenia z pakietu MS Office, aplikacji Windows Serwer oraz tworzenia stron sieci web. Dzi臋ki wieloletniej obecno艣ci w bran偶y IT 艂膮czy teori臋 z praktyk膮, aby jak najskuteczniej wykorzystywa膰 swoj膮 wiedz臋 w prowadzonych szkoleniach.

MACIEJ MIGDA

Do艣wiadczony marketingowiec, trener, konsultant i anio艂 ekonomii spo艂ecznej. Przez ponad 6 lat zarz膮dza艂 projektami marketingowymi Grupy RMF jako Dyrektor Promocji. W grupie RMF by艂 r贸wnie偶 odpowiedzialny za zreformowanie struktur dzia艂u promocji i zarz膮dzanie wewn臋trznych butikiem kreatywnym, dzia艂em BTL, dzia艂em obs艂ugi klienta i wewn臋trznym domem mediowym. Dodatkowo do艣wiadczenie zdobywa艂 tworz膮c od podstaw agencj臋 eventow膮 i zarz膮dzaj膮c jej dzia艂em obs艂ugi klienta oraz jako dyrektor marketingu i strategii jednego ze sklep贸w na rynku e-commerce. Wielokrotnie pe艂ni艂 tez funkcj臋 Dyrektora Kreatywnego i Copywritera. Tw贸rca m.in. autorskich strategii komunikacji dla radia RMF w roku 2007, dzi臋ki kt贸rej zosta艂a ona liderem rynku radiowego, og贸lnopolskich tras koncertowych dla radia RMF FM w latach 2006-2010 oraz kompleksowego rebrandingu Grupy RMF w latach 2009/2010. Wprowadza艂 mark臋 RMF CLASSIC na rynek i zarz膮dza艂 jej aktywno艣ciami marketingowymi, co zaowocowa艂o przyznaniem jej nagrody Media Trendy w 2006 rok za cykl koncert贸w Open For Chopin, Nagrody Medi贸w Niptel w roku 2009 a dwa lata p贸藕niej tytu艂 Stacji Radiowej Roku 2011.
Absolwent Stosunk贸w Mi臋dzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Szko艂y Trener贸w Zarz膮dzania Stowarzyszenia Matrik. Obecnie przekazuje swoj膮 praktyczn膮 wiedz臋 w zakresie marketingu podczas szkole艅 i doradztwa, w tym pomaga aktywizowa膰 ekonomi臋 III sektora, wsp贸艂pracuj膮c m.in. z UNDP i Fundacj膮 BIS.
Na kierunku studi贸w Zarz膮dzanie Projektami Marketingowymi pe艂ni funkcj臋 opiekuna merytorycznego i g艂贸wnego wyk艂adowcy.

DAWID SKAWICKI

Absolwent Politechniki 艢l膮skiej w Gliwicach, na wydziale Mechanicznym - Technologicznym, o kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Od ponad czterech lat trener na szkoleniach z oprogramowania wspomagaj膮cego proces projektowania oraz z aplikacji Windows. Prywatnie szcz臋艣liwy ojciec dw贸jki dzieci.
鈥濲est to dla mnie nie tylko praca, ale i pasja, kt贸ra przynosi mi du偶膮 satysfakcj臋. Ciesz臋 si臋, 偶e b臋d臋 mia艂 przyjemno艣膰 spotka膰 si臋 z Pa艅stwem w czasie realizacji kurs贸w w ramach projektu 鈥濫-PROFESJONALISTA 鈥 Rozw贸j umiej臋tno艣ci informatycznych w przedsi臋biorstwach鈥. Dawid Skawicki

bis
TOMASZ BI艢

Wyk艂adowca z bogatym do艣wiadczeniem popartym licznymi certyfikatami Microsoft. Od 2000 roku przygotowuje i prowadzi praktyczne szkolenia rozwijaj膮ce umiej臋tno艣ci efektywnego wykorzystania narz臋dzi pakietu MS Office oraz aplikacji MS Project. Dzi臋ki d艂ugoletniej praktyce zawodowej udziela sprawdzonych praktycznych wskaz贸wek pomagaj膮cym uczestnikom szkolenia skutecznie wykorzysta膰 zdobyt膮 wiedz臋. Pasjonat analiz danych, system贸w komputerowych a tak偶e mi艂o艣nik kina i dobrej kuchni.

Projekt 鈥濫-profesjonalista - rozw贸j umiej臋tno艣ci informatycznych w przedsi臋biorstwach鈥
wsp贸艂finansowany ze 艣rodk贸w Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego
w ramach Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki

DO G覴Y