"CZAS NA AKTYWNOŚĆ"
ZAPYTANIA OFERTOWE

Aktualne zapytania ofertowe

Zaproszenie do przedstawienia oferty 27/CNA/2013
dla pośrednika pracy na przeprowadzenie konsultacji z zakresu pośrednictwa pracy w Punkcie Konsultacyjnym w ramach II edycji projektu „Czas na aktywność”

Archiwalne zapytania ofertowe

Zapytanie ofertowe 26/CNA/2013
na przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Kadry i płace” (120 godzin) w ramach II edycji projektu „Czas na aktywność”

Zapytanie ofertowe 25/CNA/2013
na przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Administracyjno-biurowe” (120 godzin) w ramach II edycji projektu „Czas na aktywność”

Zapytanie ofertowe 24/CNA/2013
na przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Księgowe z obsługą komputerowych programów księgowych” (120 godzin) w ramach II edycji projektu „Czas na aktywność”
PDF, MSWord

Zaproszenie do przedstawienia oferty 23/CNA/2012
dla trenera na przeprowadzenie spotkań Grup Wsparcia w ramach II edycji projektu „Czas na aktywność”

Zaproszenie do przedstawienia oferty 22/CNA/2012

Zaproszenie do przedstawienia oferty 21/CNA/2012
dla doradcy zawodowego na przeprowadzenie konsultacji z zakresu doradztwa zawodowego w Punkcie Konsultacyjnym w ramach II edycji projektu „Czas na aktywność”

Zaproszenie do przedstawienia oferty 20/CNA/2012
dla trenerów na przeprowadzenie szkoleń komputerowych w ramach II edycji projektu „Czas na aktywność”

Zaproszenie do przedstawienia oferty 19/CNA/2013
dla trenerów na przeprowadzenie Warsztatów aktywnego poszukiwania pracy z elementami przedsiębiorczości w ramach II edycji projektu „Czas na aktywność”

Zapytanie ofertowe nr 18/CNA/2012
na przeprowadzenie Warsztatów
aktywnego poszukiwania pracy z elementami przedsiębiorczości dla VI grupy uczestników/czek projektu „Czas na aktywność”.

Zapytanie ofertowe nr 17/CNA/2012
na przeprowadzenie Warsztatów aktywizujących dla V grupy uczestników/czek projektu „Czas na aktywność”.
plik PDF, MSWord

Zapytanie ofertowe nr 16/CNA/2012
na przeprowadzenie Warsztatów aktywizujących dla VI grupy uczestników/czek projektu „Czas na aktywność”.
plik PDF, MSWord

Zaproszenie do przedstawienia oferty 15/CNA/2012
na przeprowadzenie szkolenia zawodowego: „Księgowe z obsługą komputerowych programów księgowych” (120 godzin) w ramach I edycji projektu „Czas na aktywność”

Zaproszenie do przedstawienia oferty 14/CNA/2012