"CZAS NA PRZEDSI─śBIORCZO┼Ü─ć"

ROZLICZENIE DOTACJI
Aby rozliczy─ç otrzyman─ů dotacj─Ö nale┼╝y z┼éo┼╝y─ç w biurze projektu nast─Öpuj─ůce dokumenty:

1. Zestawienie dokument├│w potwierdzaj─ůcych poniesione wydatki (do pobrania)
2. Zestawienie towarów/usług z opisem parametrów technicznych (do pobrania)
3. O┼Ťwiadczenie o dokonaniu zakup├│w zgodnie z harmonogramem rzeczowo ÔÇô finansowym (do pobrania)

Informacja o przesuni─Öciach w wydatkowaniu dotacji.
Przypominamy o konieczno┼Ťci informowania o przesuni─Öciach w bud┼╝ecie nie przekraczaj─ůcych 5% zaplanowanych warto┼Ťci wydatk├│w w harmonogramie rzeczowo-finansowym. Informacj─Ö nale┼╝y przes┼éa─ç pisemnie, mo┼╝na skorzysta─ç ze wzoru: Informacja o przesuni─Öciach ÔÇô wz├│r (do pobrania MS Word : doc , docx)
Do pisma nale┼╝y obowi─ůzkowo do┼é─ůczy─ç zaktualizowany harmonogram rzeczowo - finansowy.

Wsparcie pomostowe przyznane
Publikujemy list─Ö rankingow─ů wniosk├│w o przyznanie wsparcia pomostowego ocenionych podczas posiedzenia Komisji Oceny Wniosk├│w w dniu 19.10.2011r. W najbli┼╝szych dniach otrzymaj─ů Pa┼ästwo pisemn─ů informacj─Ö o wynikach oceny merytorycznej.
LISTA RANKINGOWA DO POBRANIA /PDF/

20 nowych firm
W ramach projektu ÔÇ×Czas na przedsi─Öbiorczo┼Ť─çÔÇŁ przyznano 20 dotacji na rozpocz─Öcie dzia┼éalno┼Ťci gospodarczej.

Najcz─Ö┼Ťciej zadawane pytania
Publikujemy odpowiedzi na najcz─Ö┼Ťciej zadawane pytania zwi─ůzane ze sk┼éadaniem wniosk├│w o przyznanie wsparcia pomostowego. (dokument do pobrania)
Przypominamy i┼╝ wniosku przyjmujemy dnia 26.09.2011r. w godz. 10:00-16:00

Informujemy, i┼╝ wnioski o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego mo┼╝na sk┼éada─ç w terminie: 26.09.2011r. Wnioski nale┼╝y sk┼éada─ç zgodnie z procedur─ů opisan─ů w Regulaminie przyznawania ┼Ťrodk├│w finansowych. Wszelkie pytania i w─ůtpliwo┼Ťci prosimy przesy┼éa─ç mailowo na adres przedsiebiorczosc@eds-fundacja.pl

Publikujemy list─Ö rankingow─ů wniosk├│w
o przyznanie wsparcia finansowego ponownie ocenionych w ramach procedury odwo┼éawczej podczas II posiedzenia Komisji Oceny Wniosk├│w. W najbli┼╝szych dniach otrzymaj─ů Pa┼ästwo pisemn─ů informacj─Ö o wynikach oceny merytorycznej. Powt├│rna ocena jest ocen─ů wi─ů┼╝─ůc─ů i ostateczn─ů, od kt├│rej nie przys┼éuguje odwo┼éanie.
LISTA RANKINGOWA /PDF

II Posiedzenie Komisji Oceny Wniosk├│w
Informujemy, i┼╝ wnioski o ponowne rozpatrzenie wniosk├│w o przyznanie wsparcia finansowego zosta┼éy przekazane na najbli┼╝sze posiedzenie Komisji Oceny Wniosk├│w, kt├│re odb─Ödzie si─Ö w dniu 05.09.2011r. Wyniki pracy Komisji zostan─ů opublikowane 06.09.2011r. na stronie internetowej.

Wyniki oceny merytorycznej
Poni┼╝ej publikujemy wyniki oceny merytorycznej wniosk├│w o przyznanie wsparcia finansowego z┼éo┼╝onych do projektu "Czas na przedsi─Öbiorczo┼Ť─ç". W najbli┼╝szym czasie otrzymaj─ů Pa┼ästwo poczt─ů pisemn─ů informacj─Ö o wynikach oceny merytorycznej. Zgodnie z regulaminem przyznawania ┼Ťrodk├│w finansowych osoby, kt├│re nie otrzyma┼éy rekomendacji do otrzymania dotacji, maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç z┼éo┼╝enia wniosku o ponowne rozpatrzenie wniosku o przyznanie ┼Ťrodk├│w finansowych wraz z przedstawieniem dodatkowych wyja┼Ťnie┼ä lub informacji w terminie nie p├│┼║niej ni┼╝ 5 dni roboczych od dnia otrzymania wynik├│w oceny.
Lista rankingowa do pobrania

Informacja:
Informujemy, iż Komisja Oceny Wniosków odbędzie się w dniach 5-9.08.2011r. Po zakończeniu będziemy Państwa informować o wynikach.

Publikujemy odpowiedzi
na najcz─Ö┼Ťciej pojawiaj─ůce si─Ö pytania odno┼Ťnie sk┼éadania wniosk├│w o przyznanie ┼Ťrodk├│w finansowych

Informujemy, ┼╝e zako┼äczyli┼Ťmy ocen─Ö merytoryczn─ů formularzy zg┼éoszeniowych.

Projekt ÔÇ×Czas na przedsi─Öbiorczo┼Ť─çÔÇŁ realizowany jest w ramach PO KL (Dzia┼éanie 6.2. Wsparcie oraz promocja przedsi─Öbiorczo┼Ťci i samozatrudnienia) na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w Lublinie.
Biuro projektu znajduje się  w Lublinie.

Projekt skierowany jest do os├│b fizycznych, zamieszkuj─ůcych na terenie wojew├│dztwa lubelskiego zamierzaj─ůcych rozpocz─ů─ç prowadzenie dzia┼éalno┼Ťci gospodarczej.
W szczeg├│lno┼Ťci zapraszamy:
- kobiety (53 osoby)
- osoby do 24 roku ┼╝ycia (38 os├│b)
- osoby zamieszkałe na terenach wiejskich (23 osoby)
W projekcie NIE MOG─ä wzi─ů─ç udzia┼éu osoby posiadaj─ůce zarejestrowan─ů dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcz─ů w okresie 12 m-cy przed przyst─ůpieniem do projektu.

Celem projektu jest rozw├│j i podniesienie poziomu przedsi─Öbiorczo┼Ťci z terenu 75 os├│b z woj. lubelskiego poprzez wspieranie rozwi─ůza┼ä i inicjatyw sprzyjaj─ůcych tworzeniu nowych miejsc pracy.

Udział we wszystkich zajęciach
jest bezpłatny!

NAJCZ─ś┼ÜCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Projekt ÔÇ×Czas na przedsi─Öbiorczo┼Ť─çÔÇŁ

  © INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW    2004-2016    © WEBMASTER: STUDIO EM   .