RÓWNE SZANSE w PRACY
PROJEKT REALIZOWANY W RAMACH EUROPEJSKIEGO ROKU RÓWNYCH SZANS DLA WSZYSTKICH

NOWOŚCI W PROJEKCIE

GRUDZIEŃ 2007
Gala podsumowująca Kknkurs "Firma przyjazna rodzinie" rozstrzygnięty !!!
07.12.2007r. w Sali Belwederskiej Hotelu Europa odbyła się gala podsumowująca konkurs „Firma przyjazna rodzinie” .
RELACJA z GALI PODSUMOWUJĄCEJ KONKURS

LISTOPAD 2007
Konkurs "Firma przyjazna rodzinie" rozstrzygnięty !!!
Decyzją kapituły konkursu zwyciężyła firma Skrivanek Sp. z o.o.
Kapituła konkursu postanowiła także przyznać trzy wyróżnienia ...
CZYTAJ o WYNIKACH KONKURSU

PAŹDZIERNIK 2007
Przedłużamy czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu "Firma przyjazna rodzinie" do 17.10.2007r.
Zapraszamy do wzięcia udziału!
Nagrodą główną w konkursie jest rozmieszczenie 35 bilboardów zwycięzcy na terenie województwa lubelskiego.
ZOBACZ : KONKURS DLA FIRM

MAJ 2007
W maju 2007 ruszył projekt „Równe szanse w pracy” realizowany w ramach Europejskiego Roku Równych Szans dla Wszystkich (ERRSW), ma na celu poznanie problemu nierówności w pracy i przeciwdziałanie zachowaniom dyskryminacyjnym na lubelskim rynku pracy.
Celami projektu są przede wszystkim: wzrost świadomości obywateli na temat dyskryminacji w pracy i jej przeciwdziałaniu, stworzenie wśród pracowników i pracodawców klimatu tolerancji i akceptowania różnorodności na rynku pracy, a także wprowadzenie dobrych praktyk – przykładów firm, gdzie pracodawcy są pozytywnie nastawieni do osób zagrożonych dyskryminacją.

SIERPIEŃ 2007
Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do konkursu „Firma przyjazny rodzinie” w ramach projektu „Równe szanse w pracy”.
Zapraszamy pracodawców z terenu województwa do wzięcia udziału w konkursie.
ZOBACZ : KONKURS DLA FIRM