AKTYWIZACJA, SPECJALIZACJA, PRAKTYKA - PROMOCJA ZATRUDNIENIA KOBIET
KALENDARZ PROJEKTU

MARZEC 2007
Wyniki konkursu ofert na przeprowadzenie szkoleń zawodowych beneficjentek projektu

Wyniki konkursu ofert na przeprowadzenie szkoleń zawodowych w ramach projektu
„AKTYWIZACJA, SPECJALIZACJA, PRAKTYKA – promocja zatrudnienia kobiet”.

Oferta została ogłoszona na stronie internetowej projektu (www.eds.fundacja.pl/kobiety) 01.03.2007r., termin składania ofert ustalono do 7.03.2007

Oferty rozesłano także do następujących instytucji szkoleniowych: Centrum Edukacji Młodzieży i Dorosłych Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, CONSULTOR Sp. z o.o, CSU LIDER, LECHAA CONSULTING, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Zakładu Doskonalenia Zawodowego,

Oferty zostały złożone przez 5 instytucji szkoleniowych

Posiedzenie komisji konkursowej odbyło się w dniu 9.03.2007.

Skład komisji:

• Anna Moskwa – Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw
  • Katarzyna Kańczugowska – Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Jan Fedirko – Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw

Podczas posiedzenia przeanalizowano zawartość wszystkich przedstawionych ofert.

Dokonano oceny ofert pod kątem: programów szkoleń, harmonogramów, kadry wykładowców, ceny a także możliwości zorganizowania staży zawodowych dla beneficjentek.

Do zawarcia umów na poszczególne szkolenia zawodowe rekomendowane zostały następujące oferty:

• Administrowanie projektami Europejskimi – asystent ds. projektów – CONSULTOR.
  • Organizacja i zarządzanie sekretariatem – asystent ds. organizacji – LECHAA.
  • Podstawy księgowości z obsługą programów finansowo –księgowych – LIDER.
  • Finansowe rozliczanie projektów – specjalista ds. rozliczeń – CONSULTOR.
  • Pracownik placówki usługowo – handlowej – sprzedawca – CONSULTOR.
  • Kucharz - Centrum Edukacji Młodzieży i Dorosłych Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.
  • Fryzjer - Centrum Edukacji Młodzieży i Dorosłych Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Z wybranymi oferentami ustalone zostaną szczegółowe zasady i terminy przeprowadzenia szkoleń.

Grzegorz Grządziel

Projekt „Aktywizacja, Specjalizacja, Praktyka-promocja zatrudnienia kobiet”
realizowany w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa