AKTYWIZACJA, SPECJALIZACJA, PRAKTYKA - PROMOCJA ZATRUDNIENIA KOBIET

GRUDZIEŃ 2006
Pismo Zespołu Projektowego do Partnerów

Szanowni Państwo,

w ramach projektu "Aktywizacja, Specjalizacja, Praktyka-promocja zatrudnienia kobiet" prowadzimy obecnie prace przygotowujące do całościowego uruchomienia realizacji projektu.

Odbyliśmy juz spotkania w urzędach pracy oraz z niektórymi organizacjami pracodawców. Kalendarz spotkań jest nadal kontynuowany.

Państwa uwagi i propozycje są przez nas uwzględniane w opracowanych materiałach promocyjnych, które wkrótce przekażemy w celu informowania potencjalnych uczestniczek.

Informacja o projekcie jest także dostępna na witrynie internetowej: www.eds-fundacja.pl/kobiety a adres e-meil: praca@eds-fundacja.pl służy do bezpośredniego przekazywania informacji o projekcie.

Obecnie przygotowujemy projekt porozumienia o współpracy z partnerami, który przekażemy państwu do akceptacji.

Określamy także zasady współpracy w powiatach dotyczące naboru uczestniczek oraz świadczenia dla nich poradnictwa zawodowego.

Rozpoczęliśmy także proces informowania i rekrutowania potencjalnych uczestniczek.

Od II połowy stycznia rozpoczną się szkolenia z zakresy aktywizacji zawodowej i tworzenia własnego wizerunku.

Dalsze działania projektu: szkolenia zawodowe oraz staże zawodowe u pracodawców będą sukcesywnie przygotowywane we współpracy z lokalnymi partnerami.

Dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaangażowanie i liczymy na dalszą współpracę oraz wspieranie realizacji projektu.

Na nadchodzące święta składamy życzenia Spokojnych Świat Bożego Narodzenia oraz udanego Nowego Roku 2007.

W imieniu Zespołu Projektu

Koordynator Projektu
Grzegorz Grządziel

Projekt „Aktywizacja, Specjalizacja, Praktyka-promocja zatrudnienia kobiet”