AKTYWIZACJA, SPECJALIZACJA, PRAKTYKA - PROMOCJA ZATRUDNIENIA KOBIET
KALENDARZ PROJEKTU

GRUDZIEŃ 2006 - STYCZEŃ 2007
Rekrutacja do projektu

Projekt skierowany jest do bezrobotnych kobiet zarejestrowanych w urzędach pracy bez prawa do zasiłku z FP, posiadające co najmniej wykształcenie zawodowe.

Uczestniczki rekrutują się z terenu powiatów:

• świdnickiego
  • krasnostawskiego
  • kraśnickiego
  • lubelskiego
  • miasta Lublina

Do udziału w projekcie :

z powiatu świdnickiego
zgłosiło sie łącznie 26 kandydatek. Z grupy tej zakwalifikowało się 15 osób.
Utworzona została 15 osobowa grupa, której uczestniczki będą umawiane na udział w I sesji indywidualnego doradztwa zawodowego. Pozostałe kandydatki znajdują się na liście rezerwowej.

z powiatu krasnostawskiego
zgłosiło sie łącznie 29 kandydatek. Z grupy tej zakwalifikowało się 15 osób.

z powiatu kraśnickiego
zgłosiło sie łącznie 26 kandydatek. Z grupy tej zakwalifikowało się 15 osób.

z powiatu lubelskiego
zgłosiło sie łącznie 30 kandydatek. Z grupy tej zakwalifikowało się 15 osób.

z Lublina
łącznie zgłosiło sie 69 kandydatek. Z grupy tej zakwalifikowało się 30 osób.
Utworzono 2 grupy po 15 osób, które uczestniczyć będą w sesjach doradztwa zawodowego.

W nastepnej kolejnosci kontynuowane będą sesje doradztwa zawodowego oraz realizowane będą szkolenia zawodowe przygotowujące uczestniczki do staży zawodowych u pracodawców.

Projekt „Aktywizacja, Specjalizacja, Praktyka-promocja zatrudnienia kobiet”
realizowany w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa