SZKOLENIA I STA呕E ZAWODOWE
DLA OS脫B NIEPE艁NOSPRAWNYCH - II EDYCJA

NOWO艢CI聽w PROJEKCIE

Zako艅czenie realizacji projektu
W lutym 2014 roku ostatni ju偶 uczestnicy II naboru zako艅cz膮 6-miesi臋czne sta偶e zawodowe.

W zwi膮zku z zako艅czeniem realizacji projektu w dniu 28.02.2014 zwracam si臋 z pro艣b膮 do wszystkich uczestnik贸w II naboru, kt贸rym uda si臋 podj膮膰 prac臋 do ko艅ca kwietnia 2014 roku o przes艂anie kopii umowy na adres biura projektu (ul. Ko艣ciuszki 4/6a, 35-030 Rzesz贸w) b膮d藕 jego skanu na adres mailowy: niepelnosprawni@irp-fundacja.pl

Wszystkim uczestnikom projektu bardzo dzi臋kujemy za wsp贸艂prac臋 i 偶yczymy powodzenia w 偶yciu zawodowym i osobistym.

Zako艅czenie sta偶y zawodowych
dla uczestnik贸w I naboru

Wrzesie艅 to ostatni miesi膮c sta偶y dla wi臋kszo艣ci uczestnik贸w I naboru, kt贸rym sta偶 zawodowy zosta艂 przed艂u偶ony o kolejne 3 miesi膮ce.
W zak艂adce PLIKI DO POBRANIA 鈥 STA呕E ZAWODOWE dost臋pny jest wz贸r opinii o sta偶y艣cie. Prosimy o wype艂nienie przez pracodawc臋 opinii i do艂膮czenie jej do listy obecno艣ci wraz ze sprawozdaniem za ostatni miesi膮c sta偶u.

Sta偶e zawodowe
Zapraszamy pracodawc贸w chc膮cych przyj膮膰 Uczestnik贸w i Uczestniczki projektu na 6 鈥 miesi臋czne sta偶e zawodowe do wype艂nienia Ankiety dla Pracodawc贸w oraz zapoznania si臋 z Umow膮 Sta偶ow膮. Natomiast osobom uczestnicz膮cym w projekcie polecamy m.in. Sta偶 krok po kroku 鈥 przewodnik dla sta偶yst贸w i sta偶ystek. Wspomniane dokumenty umieszczone s膮 w zak艂adce DO POBRANIA.

Zako艅czenie szkole艅 zawodowych
W dniu 02.07.2013 r. zako艅czy艂y si臋 szkolenia zawodowe z grafiki komputerowej oraz administracyjno 鈥 biurowe. Szkolenia te obejmowa艂y 120 godzin dydaktycznych i zako艅czy艂y si臋 egzaminem. Wszyscy uczestnicy szkole艅 pozytywnie zdali egzamin i otrzymali za艣wiadczenia potwierdzaj膮ce nabyte kwalifikacje zawodowe. Obecnie szukaj膮 miejsca odbycia 6- miesi臋cznego sta偶u zawodowego.

Sskolenia zawodowe
鈥 zapraszamy do sk艂adania ofert
W maju 2013 roku rozpoczynamy realizacj臋 szkole艅 zawodowych. Zapraszamy do艣wiadczone firmy szkoleniowe do sk艂adania ofert na organizacj臋 i przeprowadzenie szkolenia zawodowego 鈥濧dministracyjno 鈥 biurowe鈥 (Zapytanie Ofertowe Nr 14) oraz szkolenia 鈥濭rafika komputerowa鈥 (Zapytanie ofertowe nr 15). Szczeg贸艂y w zak艂adce ZAPYTANIA OFERTOWE .

Punkt konsultacyjny 鈥 II EDYCJA
Od kwietnia do ko艅ca lipca 2013 roku dzia艂a膰 b臋dzie Punkt konsultacyjny z zakresu doradztwa zawodowego i po艣rednictwa pracy. Celem dzia艂ania punktu jest pomoc i wsparcie uczestnik贸w projektu podczas szukania miejsca odbywania sta偶u zawodowego i stawiania pierwszych krok贸w na rynku pracy. Harmonogram spotka艅 w zak艂adce PLIKI DO POBRANIA

Szkolenia komputerowe 鈥 II EDYCJA
Wszyscy uczestnicy II edycji projektu rozpocz臋li udzia艂 w szkoleniach komputerowych. Zaj臋cia odbywaj膮 si臋 2-3 razy w tygodniu, w godzinach 9:00 鈥 13:30. Harmonogram spotka艅 w zak艂adce PLIKI DO POBRANIA

ZAPRASZAMY!

OPIS PROJEKTU
Projekt 鈥濻zkolenia i sta偶e zawodowe dla os贸b niepe艂nosprawnych - II edycja鈥 realizowany jest w ramach PO KL Poddzia艂anie 7.2.1 na podstawie umowy podpisanej z Wojew贸dzkim Urz臋dem聽 Pracy w Rzeszowie.

Projekt skierowany jest do 60 os贸b (40 kobiet i 20 m臋偶czyzn) niepe艂nosprawnych
i niepracuj膮cych w wieku od 15 do 64 lat聽 z wojew贸dztwa 聽podkarpackiego.

Celem projektu jest zwi臋kszenie szans na rynku pracy oraz podniesienie aktywno艣ci zawodowej i zdolno艣ci do zatrudnienia 60 os贸b niepe艂nosprawnych i niezatrudnionych 鈥 zagro偶onych wykluczeniem spo艂ecznym z terenu wojew贸dztwa podkarpackiego do lutego 2014 roku.

Udzia艂 we wszystkich zaj臋ciach jest bezp艂atny. Zapewniamy :

• dodatek szkoleniowy podczas szkole艅 komputerowych
    i zawodowych
  • stypendium podczas sta偶u zawodowego
  • materia艂y szkoleniowe
  • certyfikaty potwierdzaj膮ce nabyte kwalifikacje
  • wy偶ywienie podczas warsztat贸w
    i szkole艅
  • zwrot koszt贸w dojazdu na zaj臋cia

Projekt realizowany jest w terminie od 01.03.2012r do 28.02.2014r.

Projekt 鈥濻zkolenia zawodowe i sta偶e dla os贸b niepe艂nosprawnych - II edycja鈥 wsp贸艂finansowany ze 艣rodk贸w Unii Europejskiej
z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki

DO G覴Y