SZKOLENIA I STAŻE ZAWODOWE
DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH - II EDYCJA

ZAPYTANIA OFERTOWE

• Zapytanie Ofertowe Nr 15/SZISII/2013
    na przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Grafika komputerowa” w ramach II edycji projektu „Szkolenia i staże zawodowe dla osób niepełnosprawnych – II edycja”

• Zapytanie Ofertowe Nr 14/SZISII/2013
    na przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Administracyjno - biurowe” dla dwóch grup szkoleniowych w ramach II edycji projektu „Szkolenia i staże zawodowe dla osób niepełnosprawnych – II edycja”

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 13/SZISII/2013
    dla pośredników pracy na przeprowadzenie zajęć w ramach zadania: „Punkt konsultacyjny z zakresu doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy” dla II edycji projektu „Szkolenia i staże zawodowe dla osób niepełnosprawnych – II edycja”

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 12/SZISII/2013
    dla doradców zawodowych na przeprowadzenie zajęć w ramach zadania: „Punkt konsultacyjny z zakresu doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy” dla II edycji projektu „Szkolenia i staże zawodowe dla osób niepełnosprawnych – II edycja”

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 11/SZISII/2013
    dla trenerów na przeprowadzenie zajęć w ramach zadania:
    Szkolenia komputerowe

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 10/SZISII/2013
    dla trenerów na przeprowadzenie spotkań w ramach zadania:
    „Grupy wsparcia” dla II edycji projektu :Szkolenia i staże zawodowe dla osób niepełnosprawnych – II edycja”

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 9/SZiSII/2013
    Zapytanie ofertowe dla trenerów na przeprowadzenie zajęć w ramach zadania: Warsztaty aktywizujące i poruszania się po rynku pracy w ramach projektu „Szkolenia i staże zawodowe dla osób niepełnosprawnych – II edycja”

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 8/SZiSII/2013
    dla psychologów/doradców zawodowych na przeprowadzenie
    zajęć w ramach zadania: Indywidualne wsparcie psychologiczno-doradcze w ramach projektu „Szkolenia i staże zawodowe dla osób niepełnosprawnych – II edycja”

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 7/SZiSII/2012
    na przeprowadzenie szkolenia zawodowego:
    „Grafika komputerowa” (120 godzin) w ramach projektu „Szkolenia i staże zawodowe dla osób niepełnosprawnych – II edycja”

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 6/SZiSII/2012
    na przeprowadzenie szkolenia zawodowego:
    „Administracyjno – biurowe” (120 godzin) dla dwóch grup szkoleniowych w ramach projektu „Szkolenia i staże zawodowe dla osób niepełnosprawnych – II edycja”

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 5/SZiSII/2012
    dla pośredników pracy na przeprowadzenie zajęć w ramach zadania:

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 4/SZiSII/2012
    dla doradców zawodowych na przeprowadzenie zajęć w ramach zadania:„Punkt konsultacyjny z zakresu doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy”PLIK PDF , MS WORD

• ZAPYTANIE OFERTOWE NR 3/SZiSII/2012
    dla doradców zawodowych na przeprowadzenie zajęć w ramach zadania:
    Grupy wsparcia

• Zapytanie ofertowe NR 2/SZiSII/2012
    dla trenerów na przeprowadzenie zajęć w ramach zadania:
    Szkolenia komputerowe

• Zapytanie ofertowe NR 1/SZiSII/2012
    dla trenerów na przeprowadzenie
    zajęć w ramach zadania:
    Warsztaty aktywizujące i poruszania się po rynku pracy
    PLIK PDF , MS WORD

Projekt „Szkolenia zawodowe i staże dla osób niepełnosprawnych - II edycja” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki