"RAZEM! ÔÇô INICJATYWY Z OBSZARU EKONOMII SPO┼üECZNEJ"
wojew├│dztwo mazowieckie

AKTUALNOŚCI w PROJEKCIE
O PROJEKCIE

Punkt Doradztwa
Informujemy, ┼╝e z dniem 01 wrze┼Ťnia 2011 r. zosta┼é uruchomiony Punkt Doradztwa z zakresu ekonomii spo┼éecznej.  Doradztwo jest adresowane do podmiot├│w ekonomii spo┼éecznej z terenu wojew├│dztwa mazowieckiego, z obszaru realizacji projektu (powiat radomski, szyd┼éowiecki, przysuski) oraz dla inicjatyw lokalnych powsta┼éych w ramach projektu ÔÇ×RAZEM! ÔÇô inicjatywy z obszaru ekonomii spo┼éecznejÔÇŁ.

KONKURS ROZPOCZ─śTY!
Og┼éaszamy rozpocz─Öcie Konkursu  na najlepsz─ů inicjatyw─Ö z obszaru ekonomii spo┼éecznej!

Zgodnie z za┼éo┼╝eniami projektu i informacjami przekazywanymi uczestnikom w trakcie szkole┼ä z zakresu ekonomii spo┼éecznej, realizowanych w ramach projektu RAZEM! ÔÇô inicjatywy z obszaru ekonomii spo┼éecznej ÔÇô rozpoczynamy konkurs na najlepsz─ů inicjatyw─Ö z zakresu ekonomii spo┼éecznej na terenie powiat├│w: radomskiego, szyd┼éowieckiego i przysuskiego.

REKRUTACJA TRWA
- OSTATNI DZWONEK

Ko┼äczy si─Ö proces rekrutacji w ramach projektu ÔÇ×RAZEM! ÔÇô inicjatywy z obszaru ekonomii spo┼éecznejÔÇŁ. Organizator dysponuje jednak jeszcze wolnymi miejscami w niekt├│rych grupach szkoleniowych. Zapraszamy do zapoznania si─Ö z zasadami uczestnictwa i do wzi─Öcia udzia┼éu w ca┼éo┼Ťci organizowanych w ramach projektu formach wsparcia. Zapraszamy do dzia┼éu REKRUTACJA.

RUSZAJ─ä KOLEJNE GRUPY
W ramach projektu ÔÇ×RAZEM! ÔÇô inicjatywy z obszaru ekonomii spo┼éecznejÔÇŁ rozpoczynamy realizacj─Ö szkole┼ä z zakresu ekonomii spo┼éecznej w kolejnych grupach szkoleniowych. Tym razem tematyka ekonomii spo┼éecznej zg┼é─Öbiana b─Ödzie przez mieszka┼äc├│w gminy Jastrz─ůb i gminy Borkowice. Szkolenie w gminie Jastrz─ůb, w miejscowo┼Ťci Wola Lipieniecka Ma┼éa, rusza w dniu 20 maja 2011 roku, natomiast szkolenie w miejscowo┼Ťci Borkowice rusza w dniu 27 maja 2011 roku.

ARCHIWUM WYDARZEŃ

Projekt ÔÇ×RAZEM ÔÇô inicjatywy z obszaru ekonomii spo┼éecznej realizowany jest w ramach PO KL (Poddzia┼éanie 7.2.2) na podstawie umowy podpisanej z Mazowieck─ů Jednostk─ů Wdra┼╝ania Program├│w Unijnych. Proejkt realizowany jest na terenie woj. mazowieckiego (powiaty: radomski, przysuski i szyd┼éowiecki). Biuro projektu znajduje si─Ö w Radomiu.

Projekt skierowany jest do 100 os├│b korzystaj─ůcych z pomocy spo┼éecznej oraz 90 pracownik├│w instytucji rynku pracy oraz pomocy i integracji pomocy spo┼éecznej, mieszkaj─ůcych na terenie wojew├│dztwa mazowieckiego (powiaty: radomski, przysuski i szyd┼éowiecki)

Celem projektu jest podniesienie kompetencji i wiedzy z zakresu ekonomii społecznej 100 uczestników i uczestniczek projektu, a także wzmocnienie potencjału kompetencyjnego 90 pracowników instytucji otoczenia sektora Ekonomii Społecznej.

ZASADY UCZESTNICTWA

Udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach jest bezp┼éatny! Warunkiem uczestnictwa jest spe┼énienie wymog├│w okre┼Ťlonych w regulaminie realizacji projektu.

ZAPEWIAMY: wy┼╝ywienie podczas szkole┼ä i spotka┼ä, materia┼éy szkoleniowe, zwrot koszt├│w dojazdu na zaj─Öcia.

od 01.01.2011 r. do 31.05.2012 r.

Projekt wsp├│┼éfinansowany ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego