"RAZEM! – INICJATYWY Z OBSZARU EKONOMII SPOŁECZNEJ"

NOWOŚCI W PROJEKCIE

KONKURS ROZPOCZĘTY!

Ogłaszamy rozpoczęcie Konkursu
na najlepszą inicjatywę z obszaru ekonomii społecznej!

Zgodnie z założeniami projektu i informacjami przekazywanymi uczestnikom w trakcie szkoleń z zakresu ekonomii społecznej, realizowanych w ramach projektu RAZEM! – inicjatywy z obszaru ekonomii społecznej – rozpoczynamy konkurs na najlepszą inicjatywę z zakresu ekonomii społecznej na terenie powiatów: radomskiego, szydłowieckiego i przysuskiego.

Nagrodzone zostaną trzy najlepsze pomysły na inicjatywy wykorzystujące narzędzia ekonomii społecznej. Podstawą do wzięcia udziału w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem Konkursu (REGULAMIN KONKURSU) i przesłanie na wskazany adres opisu inicjatywy z wypełnioną ankietą konkursową (ANKIETA KONKURSOWA) i listą członków działających na rzecz powstania inicjatywy.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoimi pomysłami i nadsyłania zgłoszeń na adres biura Projektu w Radomiu, Ul. Żeromskiego 94/115, jak również  (dla potwierdzenia) na adres mailowy radom@irp-fundacja.pl.

Szczegółowe informacje dostępne są także w biurze projektu:

Biuro w Radomiu
Ul. Żeromskiego 94/115
26-600 Radom

Tel. 48 370 35 03
Fax 48 370 35 04

radom@eds-fundacja.pl
www.irp-fundacja.pl/esradom

DO POBRANIA :

ARCHIWUM

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego