Aktualno┼Ťci luty ÔÇô kwiecie┼ä
Uczestnicy projektu odbywaj─ů 4 m-czne sta┼╝─Ö zawodowe, nabywaj─ůc w praktyce umiej─Ötno┼Ťci z zakresu odbytego przez nich szkolenia zawodowego. Kilkana┼Ťcie os├│b po okresie sta┼╝u zawodowego znalaz┼éo zatrudnienie i tym samym zako┼äczy┼éo ju┼╝ udzia┼é w projekcie. Uczestnicy, kt├│rzy zako┼äczyli ju┼╝ sta┼╝e zawodowe - poszukuj─ů miejsca zatrudnienia wykorzystuj─ůc zdobyte w projekcie umiej─Ötno┼Ťci i nabyte kwalifikacje.

Aktualno┼Ťci styczniowe / 2015
Pierwsi uczestnicy projektu zako┼äczyli 4-miesieczne sta┼╝e zawodowe. Zako┼äczy┼éy si─Ö r├│wnie┼╝ dwa ostatnie szkolenia zawodowe: uczestnicy zdali egzamin i otrzymali za┼Ťwiadczenia o zako┼äczeniu udzia┼éu w projekcie. Trwa promocja sta┼╝y zawodowych w┼Ťr├│d pracodawc├│w Lubelszczyzny i poszukiwanie odpowiednich dla sta┼╝yst├│w miejsc sta┼╝owych z perspektyw─ů zatrudnienia.

Aktualno┼Ťci grudniowe / 2014
Odby┼éy si─Ö ju┼╝ ostatnie┬á w projekcie Warsztaty poruszania si─Ö po rynku pracy dla gr. 9 i 10 w Bi┼égoraju. W/w grupy rozpocz─Ö┼éy r├│wnie┼╝ szkolenia zawodowe: ÔÇ×Technolog rob├│t wyko┼äczeniowychÔÇŁ oraz ÔÇ×Sprzedawca z obs┼éug─ů kas fiskalnych i terminaliÔÇŁ. Uczestnicy gr 8 zako┼äczyli szkolenie zawodowe i rozpoczynaj─ů sta┼╝e zawodowe.

Aktualno┼Ťci listopadowe / 2014
Ostatnie dwie grupy projektowe wzi─Ö┼éy udzia┼é w Bi┼égoraju w indywidualnym poradnictwie zawodowym oraz Treningach psychologicznych. Grupa Hrubieszowska rozpocz─Ö┼éa szkolenie zawodowe ÔÇ×Kasjer-fakturzystaÔÇŁ. Kolejni uczestnicy projektu rozpocz─Öli sta┼╝e zawodowe

Projekt ÔÇ×Wracam do pracy!ÔÇŁ
realizowany jest w ramach PO KL (Poddzia┼éanie 6.1.1) na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w  Lublinie. Biuro projektu znajduje si─Ö  Lublinie.

Do udzia┼éu w projekcie zapraszamy kobiety i m─Ö┼╝czyzn z niepe┼énosprawno┼Ťci─ů w stopniu lekkim lub umiarkowanym:

• nieposiadaj─ůcych zatrudnienia (w tym zar├│wno zarejestrowanych jak  i  niezarejestrowanych w urz─Ödach pracy),
  • zamieszkuj─ůcych na terenie wojew├│dztwa lubelskiego.

Celem projektu jest  wzrost poziomu aktywno┼Ťci zawodowej w┼Ťr├│d 120 uczestnik├│w projektu do VI 2015 r.

ZAPEWIAMY:   wy┼╝ywienie podczas warsztat├│w i szkole┼ä, zwrot koszt├│w dojazdu na zaj─Öcia, stypendium.

od 01.04.2014 r. do 30.06.2015r.

Aktualno┼Ťci pa┼║dziernikowe / 2014
W pa┼║dzierniku rozpocz─Ö┼éo si─Ö w Lublinie szkolenie zawodowe ÔÇ×Kasjer ÔÇôfakturzystaÔÇŁ dla 7 grupy projektowej. W Hrubieszowie odby┼éy si─Ö Treningi Psychologiczne i Warsztaty poruszania si─Ö po rynku pracy dla grupy 8, natomiast w Bi┼égoraju uczestnicy gr. 9 uczestniczyli w Indywidulanym Poradnictwie Zawodowym. Kolejni uczestnicy projektu rozpocz─Öli w tym miesi─ůcu sta┼╝e zawodowe. W kolejnych miesi─ůcach uczestnicy grupy 8 rozpoczn─ů szkolenie zawodowe w Hrubieszowie, a uczestnicy gr. 9 i 10 z Bi┼égoraja uczestniczy─ç b─Öd─ů w kolejnych dzia┼éaniach projektowych.

Aktualno┼Ťci wrze┼Ťniowe / 2014
Zako┼äczyli┼Ťmy ju┼╝ rekrutacj─Ö uczestnik├│w do projektu ÔÇ×Wracam do pracy!ÔÇŁ. Dzia┼éania projektowe rozpocz─Ö┼éy kolejne grupy, w tym 1 grupa w Hrubieszowie i 2 grupy w Bi┼égoraju. Cz─Ö┼Ť─ç uczestnik├│w, kt├│ra zako┼äczy┼éa szkolenia ÔÇô rozpocz─Ö┼éa ju┼╝ 4-miesi─Öczne sta┼╝e zawodowe.

Aktualno┼Ťci sierpniowe / 2014
W ostatnich dniach sierpnia szkolenie zawodowe zako┼äcz─ů 2 grupy che┼émskie i 2 grupy lubelskie . Od wrze┼Ťnia uczestnicy w/w rozpoczn─ů ju┼╝ realizacj─Ö 4-miesi─Öcznych sta┼╝y zawodowych.
Kolejna grupa projektowa (grupa VI) rozpocz─Ö┼éa w tym miesi─ůcu Treningi i Warsztaty poruszania si─Ö po rynku pracy.

Projekt ÔÇ×Wracam do pracy!ÔÇŁ
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich,
Dzia┼éanie 6.1.1 Wsparcie os├│b pozostaj─ůcych bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy