ARCHIWUM聽PROJEKTU

Aktualno艣ci styczniowe
Pierwsi uczestnicy projektu zako艅czyli 4-miesieczne sta偶e zawodowe. Zako艅czy艂y si臋 r贸wnie偶 dwa ostatnie szkolenia zawodowe: uczestnicy zdali egzamin i otrzymali za艣wiadczenia o zako艅czeniu udzia艂u w projekcie. Trwa promocja sta偶y zawodowych w艣r贸d pracodawc贸w Lubelszczyzny i poszukiwanie odpowiednich dla sta偶yst贸w miejsc sta偶owych z perspektyw膮 zatrudnienia.

Aktualno艣ci grudniowe
Odby艂y si臋 ju偶 ostatnie聽 w projekcie Warsztaty poruszania si臋 po rynku pracy dla gr. 9 i 10 w Bi艂goraju. W/w grupy rozpocz臋艂y r贸wnie偶 szkolenia zawodowe: 鈥濼echnolog rob贸t wyko艅czeniowych鈥 oraz 鈥濻przedawca z obs艂ug膮 kas fiskalnych i terminali鈥. Uczestnicy gr 8 zako艅czyli szkolenie zawodowe i rozpoczynaj膮 sta偶e zawodowe.

Aktualno艣ci listopadowe
Ostatnie dwie grupy projektowe wzi臋艂y udzia艂 w Bi艂goraju w indywidualnym poradnictwie zawodowym oraz Treningach psychologicznych. Grupa Hrubieszowska rozpocz臋艂a szkolenie zawodowe 鈥濳asjer-fakturzysta鈥. Kolejni uczestnicy projektu rozpocz臋li sta偶e zawodowe

Aktualno艣ci pa藕dziernikowe
W pa藕dzierniku rozpocz臋艂o si臋 w Lublinie szkolenie zawodowe 鈥濳asjer 鈥揻akturzysta鈥 dla 7 grupy projektowej. W Hrubieszowie odby艂y si臋 Treningi Psychologiczne i Warsztaty poruszania si臋 po rynku pracy dla grupy 8, natomiast w Bi艂goraju uczestnicy gr. 9 uczestniczyli w Indywidulanym Poradnictwie Zawodowym. Kolejni uczestnicy projektu rozpocz臋li w tym miesi膮cu sta偶e zawodowe. W kolejnych miesi膮cach uczestnicy grupy 8 rozpoczn膮 szkolenie zawodowe w Hrubieszowie, a uczestnicy gr. 9 i 10 z Bi艂goraja uczestniczy膰 b臋d膮 w kolejnych dzia艂aniach projektowych.

Aktualno艣ci wrze艣niowe
Zako艅czyli艣my ju偶 rekrutacj臋 uczestnik贸w do projektu 鈥濿racam do pracy!鈥. Dzia艂ania projektowe rozpocz臋艂y kolejne grupy, w tym 1 grupa w Hrubieszowie i 2 grupy w Bi艂goraju. Cz臋艣膰 uczestnik贸w, kt贸ra zako艅czy艂a szkolenia 鈥 rozpocz臋艂a ju偶 4-miesi臋czne sta偶e zawodowe.

Aktualno艣ci sierpniowe
W ostatnich dniach sierpnia szkolenie zawodowe zako艅cz膮 2 grupy che艂mskie i 2 grupy lubelskie . Od wrze艣nia uczestnicy w/w rozpoczn膮 ju偶 realizacj臋 4-miesi臋cznych sta偶y zawodowych.
Kolejna grupa projektowa (grupa VI) rozpocz臋艂a w tym miesi膮cu Treningi i Warsztaty poruszania si臋 po rynku pracy.

Trwa wci膮偶 rekrutacja do pozosta艂ych grup .
Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane udzia艂em w projekcie.

Grupa V rozpoczyna udzia艂 w projekcie
Udzia艂 w projekcie w miesi膮cu lipcu rozpocz臋艂a kolejna grupa szkoleniowa: 鈥濼echnolog rob贸t wyko艅czeniowych鈥. Zaj臋cia dla tej grupy realizowane b臋d膮 w Lublinie.

Trwaj膮 szkolenia zawodowe
Ju偶 4 grupy szkoleniowe rozpocz臋艂y realizacj臋 szkole艅 zawodowych (鈥濪oradca klienta鈥, 鈥濻przedawca z obs艂ug膮 kas fiskalnych i terminali鈥, 鈥炩漇przedawca-magazynier鈥). Szkolenia dla grupy I i III odbywaj膮 si臋 w Che艂mie, szkolenia dla grupy II i IV w Lublinie. Po zrealizowaniu 120 godzin szkole艅 zawodowych uczestnicy rozpoczn膮 od wrze艣nia sta偶e zawodowe.

Trwa rekrutacja
Wci膮偶 przyjmujemy zg艂oszenia do udzia艂u w projekcie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania si臋 z dzia艂aniami projektowymi i do z艂o偶enia Formularza Zg艂oszeniowego.

Ruszaj膮 zaj臋cia dla grupy III i IV
Uczestnicy kolejnych dw贸ch grup projektowych rozpocz臋li w czerwcu udzia艂 w zaj臋ciach projektowych. Spotkania z doradc膮, Treningi i Warsztaty dla gr III odbywaj膮 si臋 w Che艂mie, natomiast dla gr IV w Lublinie. Od lipca uczestnicy wezm膮 udzia艂 w szkoleniach zawodowych.

Pierwsze grupy
rozpoczynaj膮 udzia艂 w projekcie

W dniu 21 maja br. pierwsi uczestnicy z gr I (w Che艂mie) i z gr. II (w Lublinie) rozpocz臋li udzia艂 w projekcie. Uczestnicy skorzystaj膮 najpierw z Indywidualnych spotka艅 z doradc膮, w dalszej kolejno艣ci wezm膮 udzia艂 w Treningach Psychologicznych i Warsztatach poruszania si臋 po rynku pracy.

Rozpocz臋cie projektu
Z dniem 01 kwietnia 2014r. rozpocz臋li艣my realizacj臋 projektu 鈥濿racam do pracy!鈥
Do udzia艂u w projekcie zapraszamy osoby niepe艂nosprawne zamieszka艂e na terenie woj. lubelskiego.
Osoby zainteresowane udzia艂em w projekcie zapraszamy do zapoznania si臋 z warunkami uczestnictwa , z oferowanymi w ramach projektu dzia艂aniami oraz z zasadami rekrutacji do projektu .

Projekt 鈥濿racam do pracy!鈥
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki,
Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich,
Dzia艂anie 6.1.1 Wsparcie os贸b pozostaj膮cych bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy