WRACAM DO PRACY!
REKRUTACJA DO PROJEKTU

I. CZAS TRWANIA REKRUTACJI

Rekrutacja do projektu Wracam do pracy! nastąpi w 2 edycjach.

1. Pierwsza edycja rozpocznie się 01 października 2010 r. i potrwa do 31 grudnia 2010 r. ,
  2. Druga natomiast rozpocznie się 28 marca 2011 r. i potrwa do 31 maja 2011 r.

II. KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?

Projekt skierowany jest do kobiet:

• w wieku 18 – 60 lat
  • zamieszkujących na terenie woj. świętokrzyskiego pozostających bez zatrudnienia (niezatrudnionych na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę oraz na podstawie umów prawa cywilnego)
  • nieprowadzących działalności gospodarczej
  • niebędących uczniami /studentkami szkół /studiów dziennych

III. PROCEDURA REKRUTACJI

1. ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

1. Zapoznanie się z Regulaminem Projektu potwierdzone podpisem uczestniczki na Formularzu Zgłoszeniowym

2. Zgłoszenie zamiaru uczestnictwa w projekcie poprzez dostarczenie do Biura Projektu (osobiście lub drogą pocztową) wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego (wraz z Oświadczeniem spełniania kryteriów kwalifikowalności do projektu).
    • Formularz zgłoszeniowy dostępny jest do pobrania na stronie internetowej
      lub w Biurze Projektu
      UWAGA:
      Wypełnienie i złożenie Formularza Zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do projektu!
  3. Złożenie wymaganych dokumentów:
    • kopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania
    • zaświadczenie o zarejestrowaniu w urzędzie pracy

2. DECYZJA REKRUTACYJNA

Każda osoba chętna do udziału w projekcie zostanie telefonicznie poinformowana o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu się do projektu (bądź o wpisie na Listę Rezerwową).

Decyzję o kwalifikacji beneficjentek podejmuje Komisja Rekrutacyjna złożona z koordynatora projektu. i specjalisty ds. promocji, rekrutacji i obsługi beneficjentów

Kwalifikacja beneficjentek nastąpi na podstawie:

• kompletności i poprawności formalnej złożonych dokumentów
  • wskaźników określonych w projekcie:
    • min. 38 kobiet w wieku powyżej 45 roku życia
    • min.9 kobiet, które utraciły zatrudnienie z powodów niedotyczących pracowników
  • kolejności zgłoszeń

IV. DOKUMENTY DO POBRANIA

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego