WRACAM DO PRACY!
ARCHIWUM PROJEKTU

Zakończenie realizacji projektu :"Wracam do pracy!"
Informujemy, że z dniem 30.04.2011 r. zakończyliśmy realizację projektu.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, instytucjom i przedsiębiorcom, którzy zaangażowali sie w realizacje projektu. Szczególne podziękowania należą się oczywiście uczestniczkom projektu, bez których realizacja projektu byłaby niemożliwa. Życzymy sukcesów na rynku pracy!!!
Jednocześnie informujemy, że biuro projektu "Wracam do pracy" zostało zamknięte. Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 81 536 10 94

Przedłużenie staży zawodowych
W związku z oszczędnościami w projekcie istnieje możliwość przedłużenia staży zawodowego o 1 lub 2 miesiace. Osoby zainteresowane przedłużeniem staży zawodowych, proszone są o kontakt z Biurem Projektu.

Staże zawodowe
W ramach projektu „Wracam do pracy!” trwają staże zawodowe, które są realizowane w firmach prywatnych i instytucjach publicznych na terenie Mazowsza.

Szkolenia zawodowe : grupa 5
Informujemy, że dnia 26.07.2010 br. rozpoczęło się szkolenie zawodowe grupy V:
Handlowiec z obsługą komputera i kasy fiskalnej.

Szkolenia zawodowe : grupa 4
Informujemy, że dnia 22.07.2010 br. rozpoczyna się szkolenie zawodowe grupy IV: Administracja i zarządzanie sekretariatem

Indywidualne doradztwo zawodowe - sesja II
Informujemy, że w dniach 05 - 09 lipiec w drugiej sesji doradztwa wezmą udział uczestniczki grupy 4: Administracja i zarządzanie sekretariatem, natomiast w dniach 12 - 16 lipiec uczestniczki grupy 5: Handlowiec z obsługą komputera i kasy fiskalnej

Szkolenia komputerowe: grupa 5
Informujemy, że w dniach 05 – 07 lipiec 2010 r. odbędą się szkolenia komputerowe dla grupy 5: Handlowiec z obsługa komputera i kasy fiskalnej

Szkolenia zawodowe : grupa 2
Informujemy, że dnia 28.06.2010r. rozpoczeło się szkolenie zawodowe grupy II: Handlowiec z obsługa komputera i kasy fiskalnej.

Szkolenia komputerowe
Informujemy, że w dniach 28 - 30 czerwiec 2010 r. odbędą się szkolenia komputerowe dla grupy 4: Administracja i zarządzanie sekretariatem

Warsztaty aktywizujące
Informujemy, że w dniach 24 - 30 czerwiec 2010 r. odbędą się warsztaty aktywizujące dla grupy 5: Handlowiec z obługa komputera i kasy fiskalnej.

Warsztaty aktywizujące
Informujemy, że w dniach 21 – 25 czerwiec 2010 r. odbędą się warsztaty aktywizujące dla grupy 4: Administracja i zarządzanie sekretariatem.

Indywidualne doradztwo zawodowe - sesja II
Informujemy, że w dniach 07 - 11 czerwiec w drugiej sesji doradztwa wezmą udział uczestniczki grupy 1: Administracja i zarządzanie sekretariatem, w dniach 21– 25 czerwiec
oraz 28 czerwiec - 2 lipiec uczestniczki grupy 2: Handlowiec z obsługą komputera i kasy fiskalnej oraz grupy 3: Podstawy księgowości z obsługą programów finansowo – księgowych.

Indywidualne doradztwo zawodowe
dniach 07 - 11 czerwiec w pierwszej sesji doradztwa wezmą udział uczestniczki grupy 3: Podstawy księgowości z obsługą programów finansowo - księgowych, natomiast w dniach 14 – 18 czerwiec uczestniczki grupy 4: Administracja i zarządzanie sekretariatem.

Szkolenia komputerowe
Informujemy, że w dniach 21 – 23 czerwiec 2010 r. odbędą się szkolenia komputerowe dla grupy 3:Podstawy księgowości z obsługą programów finansowo – księgowych.

Warsztaty aktywizujące
Informujemy, że w dniach 14 – 18 czerwiec 2010 r. odbędą się warsztaty aktywizujące dla grupy 3: Podstawy księgowości z obsługą programów finansowo – księgowych.

Szkolenia komputerowe
Informujemy, że w dniach 14 – 16 czerwiec 2010 r. odbędą się szkolenia komputerowe dla grupy 2: Handlowiec z obsługa komputera i kasy fiskalnej

Warsztaty aktywizujące
Informujemy, że w dniach 07 – 11 czerwiec 2010 r. odbędą się warsztaty aktywizujące dla grupy 2:Handlowiec z obsługa komputera i kasy fiskalnej..

Indywidualne doradztwo zawodowe
dniach 07 - 11 czerwiec w pierwszej sesji doradztwa wezmą udział uczestniczki grupy 3:Podstawy księgowości z obsługą programów finansowo - księgowych, natomiast w dniach 14 – 18 czerwiec uczestniczki grupy 4: Administracja i zarządzanie sekretariatem. W dniach 17 – 23 czerwiec z pierwszej sesji doradztwa zawodowego skorzystają uczestniczki grupy 5: Handlowiec z obsługa komputera i kasy fiskalnej.

Szkolenie komputerowe dla grupy 1
Informujemy, że w dniach 31.05, 01.06 - 02.06.2010 r. odbędzie się szkolenie komputerowe dla grupy 1 : Administracja i zarzadzanie sekretariatem.
Do pobrania: harmonogram szkolenia komputerowego.

Warsztaty aktywizujące
Informujemy, że w dniach 24 - 27 maja 2010 r. odbedą się warsztaty aktywizujące dla grupy 1: Administracja i zarzadzanie sekretariatem.

Indywidualne doradztwo zawodowe
Rozpoczynamy cykl indywidulanych spotkań doradczych dla uczestniczek projektu. W dniach 17 - 21 maj w pierwszej sesji doradztwa wezmą udział uczestniczki grupy 1:Administracja i zarządzanie sekretariatem, natomiast w dniach 24 - 28 maj uczestniczki grupy 2: Handlowiec z obsługą komputera i kasy fiskalnej.

Początek projektu
W dniu 01.03.2010r rozpoczęliśmy realizację projektu „Wracam do pracy!”.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego