REKRUTACJA TRWA!
Informujemy, że trwa rekrutacja na następujące szkolenia:
• Rozliczanie inwestycyjnych projektów finansowanych z UE,
• Rozliczanie projektów POKL,
• ABC handlu.
Zgłoszenia przyjmujemy do 30.06.2014roku.
Miejsca i terminy najbliższych szkoleń:
• Rozliczanie inwestycyjnych projektów finansowanych z UE – Przemyśl 14.06.2014,
• Rozliczanie projektów POKL – lipiec-sierpień 2014,
• ABC handlu Przemyśl 14.06.2014r, Brzozów –czerwiec 2014, Lesko, Ustrzyki Dln. – lipiec 2014,

KOMUNIKAT!
Informujemy, że w drugiej połowie marca 2014r. rozpocznie się w Brzozowie szkolenie z zakresu kadr i płac, na które serdecznie zapraszamy. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Uczestnicy szkoleń z zakresu sporządzania sprawozdania finansowego i bilansu oraz podatków VAT, CIT, PDOF
–gr. zaawansowana zakończyli udział w projekcie. Szkolenia te cieszyły się dużym zainteresowaniem, ich poziom został wysoko oceniony przez uczestników. Zdobyta wiedza i umiejętności zostaną wykorzystane w dalszej pracy zawodowej, co w przyszłości wpłynie na jakość świadczonych przez nich usług.

Projekt „Weekendowa edukacja” realizowany jest w ramach PO KL (Poddziałanie 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw) na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie. Biuro projektu znajduje się w Brzozowie.

Projekt skierowany jest do 240 osób ( 120K i 120M) Pracodawców i Pracowników sektora mikro, małych i średnich  przedsiębiorstw oraz do osób samozatrudnionych (osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą), posiadających jednostkę organizacyjną na terenie  jednego z powiatów: bieszczadzkiego, brzozowskiego, leskiego, lubaczowskiego, przemyskiego, strzyżowskiego, prowadzących działalność w branżach: handel lub usługi finansowe.

Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji pracowników usług finansowych (150 osób) i handlowych( 90 osób) z powiatów województwa podkarpackiego do 31.10.2014.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

od 01.09.2013 do 31.10.2014

Rozpoczęcie projektu

Pierwsze szkolenie już za nami!
Pierwsza grupa uczestników szkolenia z zakresu podatków VAT, CIT, PDOF zakończyła udział w projekcie. Wszyscy pozytywnie zdali egzamin i otrzymali certyfikaty i zaświadczenia potwierdzające nabycie wiedzy i umiejętności w obszarze zagadnień finansowych.
W zakładce GALERIA dostępne zdjęcia ze szkolenia.

Pierwsza grupa rozpoczęła szkolenie
Pragniemy poinformować, że w dniu 30.11.2013 r., pierwsza grupa rozpoczęła szkolenie z zakresu PODATKÓW VAT, CIT, PDOF. Szkolenia odbywają się w Brzozowie w Hotelu ALTA.

Trwa nabór na szkolenia
W dalszym ciągu trwa nabór na szkolenia z zakresu: podatków VAT, CIT, PDOF- gr. zaawansowana, Kadr i płac, Różnic kursowych i wyceny środków pieniężnych, Sporządzania sprawozdania finansowego i bilansu -gr.podst. i zaawansowana, Rozliczania projektów PO KL, Rozliczania inwestycyjnych projektów finansowanych z UE, ABC handlu.
Z uwagi na to, że rekrutacja jest ciągła termin dostarczenia dokumentów rekrutacyjnych jest bardzo ważny – decyduje kolejność zgłoszeń!
Terminy szkoleń zależą od zebrania się danej grupy szkoleniowej.
Zainteresowane osoby, spełniające kryteria uczestnictwa w projekcie, zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu.
W zakładce: DO POBRANIA znajdą Państwo wzory dokumentów, które należy złożyć deklarując chęć uczestnictwa w szkoleniu.

aArchiwum nowości

Projekt „Weekendowa Edukacja”
realizowany w ramach PO KL
(Poddz. 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw)