KONFERENCJA INAUGURUJĄCA PROJEKT

Konferencja Inaugurująca projekt: „Transgraniczne Centrum Wsparcia Rynku Pracy” odbędzie się w dniu 28 czerwca 2007 r. w hotelu Mercure Unia Lublin przy ul. Al. Racławickie 12 w Lublinie.

Konferencja ma na celu wprowadzenie do tematyki projektu oraz charakterystykę funkcjonowania rynku pracy w regionie transgranicznym, a także nakreślenie specyfiki i uwarunkowań migracji zarobkowych w tym obszarze. Stanowić będzie również płaszczyznę do wymiany doświadczeń oraz nawiązania i wzmocnienia współpracy partnerów funkcjonujących w tym obszarze.

Specyfika polskiego, ukraińskiego i białoruskiego rynku pracy w obszarze przygranicznym, uwarunkowania współczesnych migracji zarobkowych, sytuacja imigrantów z Ukrainy i Białorusi w województwie lubelskim, możliwości współpracy w obszarze transgranicznym w nowym okresie programowania w ramach Programu Interreg – to tylko niektóre z zagadnień, które poruszane będą podczas konferencji.

Tutaj znajdą Państwo szczegółowy plan konferencji oraz formularz zgłoszeniowy

KONFERENCJA INAUGURUJĄCA: PLAN KONFERENCJI /DOKUMENT MS Word/
KONFERENCJA INAUGURUJĄCA: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY /DOKUMENT MS Word/

Potwierdzenie udziału w konferencji prosimy przesłać do dnia 25 czerwca:
fax: 081 534 10 94 lub e-mail: m.doniek@irp-fundacja.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w w/w przedsięwzięciu.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach inicjatywy wspólnotowej INTERREG Unii Europejskiej