O PUNKCIE KONSULTACYJNYM

Punkt Konsultacyjny dla Pracodawców stanowić będzie wsparcie pracodawców w zakresie funkcjonowania na polskim rynku pracy w ramach projektu „Transgraniczne Centrum Wsparcia Rynku Pracy”

Obejmując wsparciem pracodawców oraz imigrantów liczymy na zwiększenie zainteresowania - zarówno samych imigrantów, bądź osób zastanawiających się nad podjęciem zatrudnienia w Polsce, jak i pracodawców - legalnym zatrudnieniem cudzoziemców.

Punkt Konsultacyjny dla Pracodawców oferować będzie fachową wiedzę, wszechstronną informacje oraz przydatne materiały dla pracodawców planujących zatrudnić cudzoziemców w zakresie procedury legalizacji pracy, a także w nawiązywaniu współpracy z ukraińskimi i białoruskimi instytucjami rynku pracy zajmującymi się migracjami oraz zatrudnieniem zagranicą.

CEL PUNKTU KONSULTACYJNEGO :

Kompleksowe wsparcie pracodawców w zakresie zatrudnienia obcokrajowców; zaoferowanie wiedzy fachowej, wszechstronnej informacji dla pracodawców planujących zatrudnić cudzoziemców.

Naszym celem jest również zwiększenie wiedzy wśród osób reprezentujących instytucje i organizacji funkcjonujące na trans granicznym rynku pracy.

NASZA OFERTA/ USŁUGI :

• Informujemy o możliwościach legalizacji pobytu i zatrudnienia w Polsce
  • Podajemy informację dotyczącą procedur wyrobienia zezwolenia na pracę cudzoziemca w Polsce
  • Wskazujemy odpowiednie urzędy, szczegółowe dane
  • Wspieramy w nawiązywaniu współpracy z ukraińskimi i białoruskimi instytucjami rynku pracy zajmującymi się migracjami oraz zatrudnieniem zagranicą

PUNKT KONSULTACYJNY
dr Ivanna Shubina: imigrant@irp-fundacja.pl