Aktualno┼Ťci

TRWA REKRUTACJA DO PROJEKTU

Zapraszamy do udziału w projekcie.
Proces rekrutacyjny rozpocznie si─Ö od 29.03.2016 r. i trwa─ç b─Ödzie do 08.04.2016 r.

Dokumenty rekrutacyjne s─ů dost─Öpne w witrynie projektu, w zak┼éadce: Do pobrania

Rozpoczynamy projekt "Start do biznesu".

PROJEKT ÔÇ×Start do biznesuÔÇŁ
Projekt ÔÇ×Start do biznesuÔÇŁ realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Wojew├│dztwa ┼Üwi─Ötokrzyskiego 10.04.01 Wsparcie rozwoju przedsi─Öbiorczo┼Ťci poprzez zastosowanie instrument├│w zwrotnych, na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w Kielcach.

Wsparcie kierowane jest do 60 kobiet powy┼╝ej 29 roku ┼╝ycia, w tym zar├│wno bezrobotnych jak i biernych zawodowo (niezarejestrowanych w urz─Ödzie pracy), mieszkaj─ůcych na terenie powiat├│w wojew├│dztwa ┼Ťwi─Ötokrzyskiego: kieleckiego, koneckiego, opatowskiego, skar┼╝yskiego, starachowickiego i ostrowieckiego.

Zwi─Ökszenie szans na rynku 60 kobiet powy┼╝ej 29 roku ┼╝ycia┬á bezrobotnych, poszukuj─ůcych pracy, biernych zawodowo, poprzez kszta┼étowanie postaw przedsi─Öbiorczych do V 2017 r.
W projekcie nie mog─ů wzi─ů─ç udzia┼éu osoby posiadaj─ůce zarejestrowan─ů dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcz─ů w okresie 12 mc-y przed przyst─ůpieniem do projektu.

Warunkiem uczestnictwa jest spe┼énienie wymog├│w okre┼Ťlonych w regulaminie rekrutacji.

ZAPEWNIAMY
zwrot koszt├│w dojazdu na zaj─Öcia, materia┼éy szkoleniowe, za┼Ťwiadczenie o uko┼äczeniu szkole┼ä oraz nabytych kwalifikacjach.
Dotacj─Ö na za┼éo┼╝enie dzia┼éalno┼Ťci gospodarczej oraz┬á wsparcie pomostowe dla 36 uczestnik├│w.

od od 01.02.2016 r. do 31.05.2017 r.

Projekt ÔÇ×Start do biznesuÔÇŁ
realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Województwa Świętokrzyskiego 10.04.01
na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w Kielcach.