NOWA ROLA

UCZESTNICY PROJEKTU

Projekt skierowany jest do 60 os贸b (30K i 30M) niepe艂nosprawnych , kt贸re spe艂niaj膮 艂膮cznie nast臋puj膮ce kryteria :

• zamieszkuj膮 (wg. Kodeksu Cywilnego) w powiatach: miasto Kielce, kieleckim, starachowickim, koneckim, skar偶yskim,

• s膮 zarejestrowane w Urz臋dzie Pracy jako osoby bezrobotne,

• posiadaj膮 wykszta艂cenie: nieuko艅czone podstawowe, podstawowe, gimnazjalne lub zasadnicze zawodowe,

• nie uko艅czyli 64 roku 偶ycia w chwili przyst膮pienia do projektu

• s膮 zdolne i gotowe do podj臋cia zatrudnienia

Projekt "R贸wne szanse"
wsp贸艂finansowany ze 艣rodk贸w Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego

Priorytet: VII Promocja integracji spo艂ecznej, Dzia艂anie: 7.4. Niepe艂nosprawni na rynku pracy.
Projekt realizowany na podstawie umowy umowy podpisanej ze
艢wi臋tokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego聽 w Kielcach, pe艂ni膮cym rol臋
Instytucji Po艣rednicz膮cej 1 stopnia w ramach Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki.

DO G覴Y