Szkolenia zawodowe
W ramach projektu ÔÇ×R├│wne szanseÔÇŁ pierwsza, 10-osobowa grupa rozpocz─Ö┼éa szkolenie zawodowe ÔÇ×PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ BEZ LICENCJIÔÇŁ. Szkolenie odbywa si─Ö od 8 do 24 maja 2013 r. w Centrum Szkoleniowym B.O.T w Kielcach przy ul. Seminaryjskiej 28a.

do przedstawienia oferty nr 1/K/RSZ/2013
wraz z opisem przedmiotu zam├│wienia i za┼é─ůcznikami na przeprowadzenie szkolenia zawodowego: Pracownik ochrony fizycznej bez licencji

Rozpocz─Öcie projektu

1 listopada 2012 r. rozpocz─Öli┼Ťmy realizacj─Ö projektu ÔÇ×R├│wne szanseÔÇŁ skierowanego do bezrobotnych os├│b niepe┼énosprawnych z wybranych powiat├│w wojew├│dztwa ┼Ťwi─Ötokrzyskiego.

Zach─Öcamy do zapoznania si─Ö:

Projekt ÔÇ×R├│wne szanseÔÇŁ realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, Priorytet: VII Promocja integracji spo┼éecznej, Dzia┼éanie: 7.4. Niepe┼énosprawni na rynku pracy, na podstawie umowy podpisanej ze ┼Üwi─Ötokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego┬á w Kielcach. Projekt realizowany jest na terenie woj. ┼Ťwi─Ötokrzyskiego w powiatach: miasto Kielce, kieleckim, starachowickim, koneckim, skar┼╝yskim. Biuro projektu znajduje si─Ö w Kielcach.

Projekt skierowany jest do 60 os├│b (30K i 30M) niepe┼énosprawnych , kt├│re spe┼éniaj─ů ┼é─ůcznie nast─Öpuj─ůce kryteria:

• zamieszkuj─ů (wg. Kodeksu Cywilnego) w powiatach: miasto Kielce, kieleckim, starachowickim, koneckim, skar┼╝yskim,
  • s─ů zarejestrowane w Urz─Ödzie Pracy jako osoby bezrobotne,
  • posiadaj─ů wykszta┼écenie: nieuko┼äczone podstawowe, podstawowe, gimnazjalne lub zasadnicze zawodowe,
  • nie uko┼äczyli 64 roku ┼╝ycia w chwili przyst─ůpienia do projektu
  • s─ů zdolne i gotowe do podj─Öcia zatrudnienia

Celem projektu jest wzrost poziomu aktywno┼Ťci zawodowej w┼Ťr├│d 60 os├│b niepe┼énosprawnych, zamieszka┼éych w powiatach miasto Kielce, kieleckim, starachowickim, koneckim, skar┼╝yskim do ko┼äca stycznia 2014r.

Udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach jest bezp┼éatny! Warunkiem uczestnictwa jest spe┼énienie wymog├│w okre┼Ťlonych w regulaminie uczestnictwa.

ZAPEWNIAMY:

wy┼╝ywienie podczas warsztat├│w i szkole┼ä, zwrot koszt├│w dojazdu na zaj─Öcia, materia┼éy szkoleniowe, stypendium szkoleniowe, stypendium sta┼╝owe, za┼Ťwiadczenie o uko┼äczeniu szkolenia oraz nabytych kwalifikacjach zawodowych, egzamin zawodowy

Uczestnicy projektu zostan─ů ubezpieczeni na czas udzia┼éu w projekcie.

Projekt realizowany jest w terminie od 01.11.2012 do 31.01.2014

Projekt "R├│wne szanse"
wsp├│┼éfinansowany ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Priorytet: VII Promocja integracji społecznej, Działanie: 7.4. Niepełnosprawni na rynku pracy.
Projekt realizowany na podstawie umowy umowy podpisanej ze
┼Üwi─Ötokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego┬á w Kielcach, pe┼éni─ůcym rol─Ö
Instytucji Po┼Ťrednicz─ůcej 1 stopnia w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki.