I grupa uczestników z sukcesem zakończyła udział w projekcie.
Uprzejmie informujemy, ┼╝e z sukcesem udzia┼é w projekcie ÔÇ×Mistrz protetykiÔÇŁ zako┼äczy┼éa I grupa uczestnik├│w. Uczniowie z I grupy zrealizowali pe┼éen pakiet wsparcia oferowany w projekcie: specjalistyczny cykl ┬á7 szkole┼ä zawodowych, indywidualne doradztwo edukacyjno ÔÇô zawodowe oraz sta┼╝e zawodowe. Interesuj─ůca tematyka zaj─Ö─ç, kompetentni i do┼Ťwiadczeni prowadz─ůcy oraz profesjonalne narz─Ödzia i materia┼éy wykorzystywane podczas ka┼╝dego szkolenia prze┼éo┼╝y┼éy si─Ö na 100% frekwencje na zaj─Öciach, wysokie wyniki uczestnik├│w na testach sprawdzaj─ůcych nabyt─ů wiedz─Ö i umiej─Ötno┼Ťci oraz bardzo wysok─ů ocen─Ö jako┼Ťci oferowanego wsparcia udzielon─ů przez uczestnik├│w a ankietach ewaluacyjnych. ┬áWszystkim uczniom serdecznie dzi─Ökujemy za udzia┼é w projekcie, gratulujemy i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w edukacyjno ÔÇô zawodowych.
W I 2015 rozpoczynamy cykl wsparcia dla kolejnej II grupy uczestników projektu.

Rekrutacja
Uprzejmie informujemy, ┼╝e trwa rekrutacja do projektu ÔÇ×Mistrz protetykiÔÇŁ, skierowanego do 18┬á uczni├│w i uczennice z Prywatnego Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego w P┼éocku. Wszystkich ch─Ötnych zapraszamy do sk┼éadania dokument├│w zg┼éoszeniowych do sekretariatu szko┼éy lub Biura projektu w Warszawie (czynne codziennie od pon do pt w godz. 8.00 - 16.00). Dokumenty rekrutacyjne dost─Öpne s─ů w zak┼éadce DO POBRANIA.

Rozpocz─Öcie projektu
Do udzia┼éu w projekcie zapraszamy uczni├│w i uczennice z Prywatnego Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego w P┼éocku kszta┼éc─ůcych si─Ö na kierunku Technik Dentystyczny.

Projekt ÔÇ×Mistrz protetykiÔÇŁ

wsp├│┼éfinansowany jest ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego realizowany w ramach Priorytetu IX  - Rozw├│j wykszta┼écenia i kompetencji w regionach, Dzia┼éanie 9.2 ÔÇô Podniesienie atrakcyjno┼Ťci i jako┼Ťci szkolnictwa zawodowego, w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki 2007-2013.

Biro projektu znajduje si─Ö w Warszawie.

UCZESTNICZKI/ UCZESTNICY

Do udzia┼éu w projekcie zapraszamy uczni├│w i uczennice z Prywatnego Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego w P┼éocku kszta┼éc─ůcych si─Ö na kierunku TECHNIK DENTYSTYCZNY.

Kompleksowa oferta wsparcia w ramach projektu ma na celu dostosowanie jako┼Ťci kszta┼écenia zawodowego oferowanego przez Prywatne Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego do wymog├│w aktualnego rynku pracy poprzez zwi─Ökszenie wiedzy, umiej─Ötno┼Ťci i praktycznego przygotowania uczni├│w szko┼éy do zawodu technika dentystycznego m.in. dzi─Öki realizacji pakietu specjalistycznych szkole┼ä zawodowych.

od 01.08.2014 ÔÇô 31.07.2015 r.

Projekt ÔÇ×Mistrz protetykiÔÇŁ
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
Priorytet: IX  - Rozw├│j wykszta┼écenia i kompetencji w regionach,

PARTNER PROJEKTU