I grupa uczestników z sukcesem zakończyła udział w projekcie.
Uprzejmie informujemy, że z sukcesem udział w projekcie „Mistrz protetyki” zakończyła I grupa uczestników. Uczniowie z I grupy zrealizowali pełen pakiet wsparcia oferowany w projekcie: specjalistyczny cykl  7 szkoleń zawodowych, indywidualne doradztwo edukacyjno – zawodowe oraz staże zawodowe. Interesująca tematyka zajęć, kompetentni i doświadczeni prowadzący oraz profesjonalne narzędzia i materiały wykorzystywane podczas każdego szkolenia przełożyły się na 100% frekwencje na zajęciach, wysokie wyniki uczestników na testach sprawdzających nabytą wiedzę i umiejętności oraz bardzo wysoką ocenę jakości oferowanego wsparcia udzieloną przez uczestników a ankietach ewaluacyjnych.  Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w projekcie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjno – zawodowych.
W I 2015 rozpoczynamy cykl wsparcia dla kolejnej II grupy uczestników projektu.

Rekrutacja
Uprzejmie informujemy, że trwa rekrutacja do projektu „Mistrz protetyki”, skierowanego do 18  uczniów i uczennice z Prywatnego Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego w Płocku. Wszystkich chętnych zapraszamy do składania dokumentów zgłoszeniowych do sekretariatu szkoły lub Biura projektu w Warszawie (czynne codziennie od pon do pt w godz. 8.00 - 16.00). Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w zakładce DO POBRANIA.

Rozpoczęcie projektu
Do udziału w projekcie zapraszamy uczniów i uczennice z Prywatnego Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego w Płocku kształcących się na kierunku Technik Dentystyczny.

aArchiwum nowości

Projekt „Mistrz protetyki”

współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany w ramach Priorytetu IX  - Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 – Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Biro projektu znajduje się w Warszawie.

UCZESTNICZKI/ UCZESTNICY

Do udziału w projekcie zapraszamy uczniów i uczennice z Prywatnego Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego w Płocku kształcących się na kierunku TECHNIK DENTYSTYCZNY.

Kompleksowa oferta wsparcia w ramach projektu ma na celu dostosowanie jakości kształcenia zawodowego oferowanego przez Prywatne Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego do wymogów aktualnego rynku pracy poprzez zwiększenie wiedzy, umiejętności i praktycznego przygotowania uczniów szkoły do zawodu technika dentystycznego m.in. dzięki realizacji pakietu specjalistycznych szkoleń zawodowych.

od 01.08.2014 – 31.07.2015 r.

Projekt „Mistrz protetyki”
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
Priorytet: IX  - Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,
Działanie 9.2 – Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego