UCZESTNICY PROJEKTU

Do udzia艂u w projekcie zapraszamy 80 os贸b niepe艂nosprawnych:

• z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepe艂nosprawno艣ci: umiarkowanym lub lekkim lub orzeczeniem lekarza orzecznik Zus

• nieposiadaj膮ce zatrudnienia tj. bezrobotne (zarejestrowane w Urz臋dzie Pracy) lub nieaktywne zawodowo.

• w wieku aktywno艣ci zawodowej (18-64 lata)

• mieszkaj膮ce na terenie wojew贸dztwa ma艂opolskiego:
    w powiecie limanowskim, tarnowskim, nowos膮deckim lub gorlickim

• zdolne i gotowe do podj臋cia zatrudnienia
  • Osoby takie nie mog膮:

• by膰 zatrudnione na podstawie umowy o prac臋, powo艂ania, wyboru, mianowania oraz sp贸艂dzielczej umowy o prac臋, a tak偶e na podstawie um贸w prawa cywilnego

• prowadzi膰 dzia艂alno艣ci gospodarczej.

• by膰 rolnikiem lub domownikiem rolnika ubezpieczonego w Krus z wyj膮tkiem rolnika/domownika posiadaj膮cego status osoby bezrobotnej (weryfikacja na podstawie za艣wiadczenia z Urz臋du Pracy) i/lub korzystaj膮cego z pomocy spo艂ecznej (weryfikacja na podstawie za艣wiadczenia o korzystaniu z pomocy spo艂ecznej).

• by膰 uczniem/s艂uchaczem szk贸艂 dziennych

• by膰 studentem studi贸w dziennych

Osoby pobieraj膮ce 艣wiadczenia emerytalne lub rentowe, kt贸re s膮 zdolne i gotowe do podj臋cia zatrudnienia oraz spe艂niaj膮 kryteria uczestnictwa, mog膮 zosta膰 zakwalifikowane do projektu

Projekt 鈥濶owe Mo偶liwo艣ci鈥