Grupy Wsparcia
dla Uczestników Projektu trwają !!!
Przypominamy uczestnikom projektu o obecności na comiesięcznych spotkaniach grup wsparcia - jest to forma zajęć obowiązkowa w min. 80% udziale (zgodnie z regulaminem uczestnictwa).
HARMONOGRAM SPOTKAŃ GRUP WSPARCIA DLA POSZCZEGÓLNYCH GRUP PONIŻEJ.

GRUPY WSPARCIA
- HARMONOGRAMY

grupa 1 - Gorlice
grupa 2 - Gorlice

grupa 3 - Nowy Sącz
grupa 4 - Nowy Sącz

grupa 5 - Limanowa
grupa 6 - Limanowa

grupa 7 - Tarnów
grupa 8 - Tarnów

dla grup szkoleniowych:
grupy V, VI, VII, VIII

dla grup szkoleniowych :
grupy I, II, III, IV

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA!
Rekrutacja do Projektu "Nowe Możliwości" została zakończona w dniu 31.01.2014 r.

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ
dla grup szkoleniowych w powiatach gorlickim, limanowskim i tarnowskim -

REKTUTACJA TRWA !
Informujemy, iż nadal do 31.01.2014r. prowadzimy rekrutację do projektu „Nowe Możliwości” w powiatach :
- limanowskim
do grup szkoleniowych: „pracownik ds. finansowo – księgowych” i „ stolarz meblowy”
- tarnowskim
do grup szkoleniowych: „pracownik ds. finansowo – księgowych” i „ magazynier”.
Zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych osoby spełniające kryteria uczestnictwa, mieszkańców wymienionych powiatów.
Równocześnie informujemy mieszkańców powiatów: gorlickiego i nowosądeckiego, iż zakończyliśmy rekrutacje dla tych powiatów.

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ
dla grup szkoleniowych w powiatach nowosądeckim i gorlickim -

ROZPOCZĘCIE PROJEKTU
Z dniem 01 października 2013r. rozpoczęliśmy realizację projektu „Nowe Możliwości”!
Do udziału w projekcie zapraszamy osoby niepełnosprawne zamieszkałe na terenie następujących powiatów woj. małopolskiego:
limanowskiego,
tarnowskiego (bez miasta Tarnów),
nowosądeckiego (bez miasta Nowy Sącz),
gorlickiego.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa , z oferowanymi w ramach projektu działaniami oraz z zasadami rekrutacji do projektu .

aArchiwum nowości

Projekt „Nowe Możliwości” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet: VII Promocja integracji społecznej, Działanie: 7.4. Niepełnosprawni na rynku pracy, na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

Biuro projektu znajduje się w Nowym Sączu w Nowym Sączu przy ul. Barbackiego 57, tel. 18 475 16 15 , nowysacz@irp-fundacja.pl,

Projekt skierowany jest do 80 osób niepełnosprawnych, w tym 46 kobiet i 34 mężczyzn, którzy:

• Posiadają aktualne orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (umiarkowanym lub lekkim) lub orzeczeniem lekarza orzecznika ZUS o częściowej niezdolności do pracy z terenu powiatów województwa małopolskiego: limanowskiego, tarnowskiego, nowosądeckiego, gorlickiego,
  • Pozostają bez zatrudnienia (w tym zarejestrowani w Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne),
  • Są  w wieku aktywności zawodowej (tj. 18-64 lat).

Celem projektu jest podniesienie  aktywności zawodowej oraz zdolności do zatrudnienia  osób niepełnosprawnych  z terenu  powiatów woj. małopolskiego: limanowskiego, tarnowskiego, nowosądeckiego, gorlickiego  jako osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny! Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów określonych w regulaminie rekrutacji.

ZAPEWNIAMY:

Wyżywienie podczas treningów psychologicznych, warsztatów aktywnego poruszania się po rynku pracy, poczęstunek podczas spotkań grupy wsparcia, zwrot kosztów podróży na indywidualne doradztwo zawodowe, treningi psychologiczne warsztaty, szkolenia zawodowe, spotkania grupy wsparcia, stypendium stażowe podczas 3 miesięcznego stażu zawodowego u pracodawcy oraz stypendium szkoleniowe w ramach szkoleń zawodowych .

od 01.10.2013r. do 31.12.2014r.

Projekt „Nowe Możliwości”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego