Misja Instytutu Rynku Pracy jest udzielanie profesjonalnego wsparcia aktualnym i potencjalnym uczestnikom rynku pracy w ich rozwoju zawodowym w duchu poszanowania godnosci czlowieka jako podmiotu pracy.

ARCHIWUM PROJEKTU

ROZPOCZ─śCIE PROJEKTU

Z dniem 01 pa┼║dziernika 2013r. rozpocz─Öli┼Ťmy realizacj─Ö projektu ÔÇ×Nowe Mo┼╝liwo┼ŤciÔÇŁ!

Do udzia┼éu w projekcie zapraszamy osoby niepe┼énosprawne zamieszka┼ée na terenie nast─Öpuj─ůcych powiat├│w woj. ma┼éopolskiego:

limanowskiego,
tarnowskiego (bez miasta Tarn├│w),
nowos─ůdeckiego (bez miasta Nowy S─ůcz),
gorlickiego.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa , z oferowanymi w ramach projektu działaniami oraz z zasadami rekrutacji do projektu .

Projekt ÔÇ×Nowe Mo┼╝liwo┼ŤciÔÇŁ

Konto : Bank Handlowy w Warszawie S.A. O/Lublin , ul. Krakowskie Przedmiescie 55, 20- 076 Lublin
Numer identyfikacyjny banku - SWIFT : CITIPLPX , Numer rachunku PL33103016540000000053813201

  © INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW    2004-2014    © WEBMASTER: STUDIO EM   .