"NOWOCZESNE KADRY - NOWOCZESNA SZKOŁA"

Wyb├│r wykonawcy zadania
Zapraszamy do udzia┼éu w post─Öpowaniu na wyb├│r Wykonawcy zadania polegaj─ůcego na przygotowaniu projektu typograficznego, wykonaniu sk┼éadu i druku publikacji edukacyjnej w ramach projektu "Nowoczesne Kadry - Nowoczesna Szko┼éa". WI─śCEJ

Rozpocz─Öcie projektu

Z dniem 1 marca 2012r. rozpocz─Öli┼Ťmy realizacj─Ö projektu ÔÇ×Nowoczesne kadry ÔÇô Nowoczesna Szko┼éa ÔÇŁ

Do udzia┼éu w projekcie zapraszamy nauczycieli i pracownik├│w dydaktycznych szk├│┼é i plac├│wek o┼Ťwiatowych gimnazjalnych z terenu m. Radom oraz powiat├│w radomskiego, przysuskiego, szyd┼éowieckiego, lipskiego, zwole┼äskiego, kozienickiego, bia┼éobrzeskiego

Osoby zainteresowane udzia┼éem w projekcie zapraszamy do zapoznania si─Ö z warunkami uczestnictwa, z oferowanymi w ramach projektu dzia┼éaniami oraz z zasadami rekrutacji do projektu.

Projekt Nowoczesne Kadry - Nowoczesna Szkoła
realizowany jest w ramach PO KL (Dzia┼éanie 9.4.Wysoko wykwalifikowane kadry systemu o┼Ťwiaty ) na podstawie umowy podpisanej z Mazowieck─ů Jednostk─ů Wdra┼╝ania Program├│w Unijnych.
Biuro projektu znajduje si─Ö w Radomiu

Projekt skierowany jest do nauczycieli i pracownik├│w dydaktycznych szk├│┼é i plac├│wek o┼Ťwiatowych gimnazjalnych┬á z terenu m. Radom oraz powiat├│w radomskiego, przysuskiego, szyd┼éowieckiego, lipskiego, zwole┼äskiego, kozienickiego, bia┼éobrzeskiego.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji┬á 80 nauczycieli szk├│┼é gimnazjalnych do nauczania w zmieniaj─ůcych si─Ö warunkach o┼Ťwiatowych, z uwzgl─Ödnieniem nowej podstawy programowej i nowoczesnych technik informatycznych.

Udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach
jest bezpłatny!

Projekt realizowany jest w terminie od 01.03.2012 r. do 31.12.2012 r.

Projekt ÔÇ×Nowoczesne Kadry - Nowoczesna Szko┼éaÔÇŁ