NASI PATRONI

N@UCZYCIEL PRZYSZŁOŚCI

Zostań n@uczycielem przyszłości! Wprowadź e-learning w swojej szkole.
Bezpłatne szkolenia unijne w woj. łódzkim!

Seminarium dobrych praktyk już za nami
We wtorek 26.06.2012 w Centrum Targowa 35 w Łodzi odbyło się seminarium dobrych praktyk, podsumowujące projekt N@uczyciel przyszłości. W miłej atmosferze wysłuchaliśmy ciekawych prelekcji dotyczących nowych technologii w edukacji i wspólnie podsumowaliśmy rezultaty projektu.
WIĘCEJ INFORMACJI ; GALERIA

Pożegnanie
ostatniej grupy szkoleniowej
Pożegnanie ostatniej grupy szkoleniowej w ramach projektu „N@uczyciel przyszłości” . W niedzielę 24.06.2012 pożegnaliśmy uroczyście ostatnią grupę szkoleniową w ramach projektu „N@uczyciel Przyszłości”.
WIĘCEJ INFORMACJI ; GALERIA

Seminarium Dobrych Praktyk
Serdecznie zapraszamy Uczestników projektu oraz wszystkie zainteresowane osoby na Seminarium Dobrych Praktyk, podsumowujące projekt "N@uczciel Przyszłości". Seminarium odbędzie się we wtorek 26.06.2012 roku w godzinach 14.00 - 17.00 w "Centrum Targowa 35" w Łodzi, ul. Dowborczyków 30/35. Prosimy o potwierdzenie przybycia.
PROGRAM SEMINARIUM

10.06.2012
Zakończenie szkoleń dla Uczestników
IV grupy szkoleniowej
Uczestnicy grupy IV zakończyli szkolenie „Projektowanie i wdrażanie zdalnych form kształcenia”. Było nam bardzo miło ich poznać i uczestniczyć w ich drodze szkoleniowej.

15-04-2012
Pożegnanie z uczestnikami II i III grupy szkoleniowej
powiekszenie15 kwietnia 2012 roku odbyło się uroczyste pożegnanie przesympatycznych uczestników II i III grupy szkoleniowej. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę na zajęciach i życzymy dalszych sukcesów w doskonaleniu kwalifikacji zawodowych w zakresie nowych technologii w kształceniu.
WIĘCEJ INFORMACJI

I grupa zakończyła udział w projekcie
powiekszenieW niedzielę 01.04.2012 nasze wzorowe Uczestniczki z I grupy szkoleniowej zakończyły udział w projekcie „N@uczyciel przyszłości”. Dziękujemy im za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów we wdrażaniu nowoczesnych form kształcenia w ich placówkach. Tymczasem grupa IV dzielnie pracuje na szkoleniu „Nowe technologie w kształceniu”.

Przypominamy także, że to już ostatni moment na zgłoszenie udziału w ostatniej grupie szkoleniowej. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 kwietnia.

„Projektowanie i wdrażanie zdalnych form kształcenia”
Uczestnicy grup szkoleniowych I, II, III uczestniczą już w szkoleniu stacjonarnym: „Projektowanie i wdrażanie zdalnych form kształcenia”, postawili także pierwsze kroki na platformie e-learningowej. Cieszymy się z ich postępówJ. Tymczasem w najbliższą sobotę 03.03.2012 grupa IV przystępuje do udziału w projekcie „N@uczyciel przyszłości”. Stopniowo realizowane są konsultacje tematyczne z ekspertami dla uczestników grup I-III.

Szkolenia w ramach projektu
Grupy od I-III zakończyły szkolenia z „Nowych technologii w kształceniu”. Wkrótce rozpoczynają udział w zajęciach z „Projektowania i wdrażania zdalnych form kształcenia”, realizowanego częściowo stacjonarnie, częściowo na platformie e-learningowej. Terminy szkoleń dla poszczególnych grup szkoleniowych dostępne są w zakładce Do pobrania.

Ostatnie wolne miejsca w projekcie
Wolne miejsca w projekcie pozostały jedynie w grupach IV i V dla nauczycieli z grup preferowanych w projekcie. Serdecznie zapraszamy do zapisu! Nauczyciele preferowani to: Nauczyciele, odpowiadający za kształcenie zawodowe w kierunkach: mechatronika, sektor AGD, przemysł tekstylny, odzieżowy, ceramiczny, wdrażanie i instalacja technologii ograniczających emisję CO2, branże związane z Budownictwem Naturalnym.

Zapraszamy do składania ofert
Zapraszamy ekspertów/trenerów do złożenia oferty na przeprowadzenie konsultacji tematycznych dla Uczestników/-czek projektu z zakresu nowych technologii w kształceniu oraz metodyki zdalnego nauczania. Szczegóły w zakładce ZAPYTANIA OFERTOWE.

PATRONATY

Patronat Kuratorium Oświaty w Łodzi
Szanowni Państwo, 24.10.2011 roku projekt "N@uczyciel przyszłości" zyskał przychylność Kuratorium Oświaty w Łodzi i został objęty patronatem Kuratorium. Dziękujemy za zaufanie!

Patronat Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi
Z radością informujemy, że Projekt "N@uczyciel przyszłości" został objęty patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Tym bardziej zapraszamy wszystkich nauczycieli kształcenia zawodowego z terenu woj. łódzkiego do udziału w projekcie.

DOKUMENTY DO POBRANIA

ARCHIWUM NOWOŚCI

ZADZWOŃ: 42 646 41 41

OFERUJEMY
Profesjonalne i nowoczesne szkolenia weekendowe w dwóch obszarach:
a„Nowe technologie w kształceniu”
a„Projektowanie i wdrażanie zdalnych form kształcenia”
aSzkolenia na platformie e-learningowej,
aKonsultacje tematyczne z ekspertami,
aSzkolenia w dobrze wyposażonych salach komputerowych na terenie Łodzi, prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

ZAPEWNIAMY
aMateriały metodyczne dla uczestników
aCertyfikaty ukończenia szkolenia,
aWyżywienie w czasie szkoleń,
aNocleg dla uczestników spoza miasta Łodzi

Projekt „N@uczyciel przyszłości” realizowany jest w ramach PO KL ( działanie 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty) na podstawie umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi.
Biuro projektu znajduje się w Łodzi.

Projekt skierowany jest do 60 nauczycieli kształcenia zawodowego i instruktorów praktycznego nauczania zawodu z terenu województwa łódzkiego (49 K i 11 M).

Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji, zwiększenie wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie wykorzystania nowych technologii u nauczycieli kształcenia zawodowego i instruktorów praktycznego nauczania zawodowego z województwa łódzkiego w zakresie kształcenia na odległość.

od 01.09.2011r. do 31.07.2012r.

Projekt „N@uczyciel przyszłości”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego