"MY PLACEMENT - Alternatywy s膮 w艣r贸d nas!"

Konkurs Biznesplan贸w

Rozpoczynamy nab贸r Wniosk贸w o udzielenie dotacji na uruchomienie w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej. Nab贸r prowadzony b臋dzie w dniach od 9 do 22 pa藕dziernika, zgodnie z zapisami Regulaminu zamieszczonego poni偶ej, w Biurze Projektu, w godzinach 8.00 - 16.00.

Wnioski musz膮 zosta膰 z艂o偶one w Biurze Projektu do godziny 16.00, dnia 22 pa藕dziernika 2012 roku. Decyduje data z艂o偶enia Wniosku, wnioski, kt贸re wp艂yn膮 po podanym terminie, nie b臋d膮 skierowane pod obrady Komisji Oceny Wniosk贸w.

O dotacj臋 ma prawo ubiega膰 si臋 ka偶dy Uczestnik Projektu "MY PLACEMENT - alternatywy s膮 w艣r贸d nas", kt贸ry uko艅czy艂 pe艂en cykl szkoleniowy przewidziany w ramach Projektu, czyli Doradztwo Psychologiczne, Doradztwo Zawodowe, Szkolenie Zawodowe, Szkolenie z podstaw przedsi臋biorczo艣ci, Doradztwo Grupowe oraz Doradztwo Indywidualne przewidziane na etapie tworzenia biznesplan贸w.

Dokumenty do pobrania:

• REGULAMIN przyznawania 艣rodk贸w finansowych na rozpocz臋cie dzia艂alno艣ci gospodarczej
    DO POBRANIA : PDF

• WNIOSEK o przyznanie jednorazowej dotacji na rozw贸j przedsi臋biorczo艣ci

• BIZNES PLAN dla uczestnika projekt 鈥濵Y PLACEMENT 鈥 Alternatywy s膮 w艣r贸d nas鈥
    DO POBRANIA :MS Word

• Standardowy wz贸r harmonogramu rzeczowo-finansowy inwestycji, kt贸ra ma by膰 obj臋ta jednorazow膮 dotacj膮 na rozw贸j przedsi臋biorczo艣ci

• Karta Oceny Formalnej
    DO POBRANIA : MS Word

• O艢WIADCZENIE o nie skorzystaniu z innej pomocy dotycz膮cej tych samych koszt贸w kwalifikowalnych na kt贸re udzielana jest pomoc de minimis
    DO POBRANIA : MS Word

• O艢WIADCZENIE o korzystaniu z pomocy de minimis
    DO POBRANIA : MS Word

• O艢WIADCZENIE o korzystaniu z pomocy publicznej
    DO POBRANIA : MS Word

• O艢WIADCZENIE o nie korzystaniu z innych 艣rodk贸w publicznych na rozpocz臋cie dzia艂alno艣ci gospodarczej
    DO POBRANIA : MS Word

• O艢WIADCZENIE o braku post臋powania egzekucyjnego

• Kwalifikowalno艣膰 podatku VAT O艣wiadczenie uczestnika projektu

• Karta Oceny Merytorycznej

• Karta Ostatecznej Oceny Merytorycznej
    DO POBRANIA : MS Word

Projekt "MY PLACEMENT 鈥 Alternatywy s膮 w艣r贸d nas!"
wsp贸艂finansowany ze 艣rodk贸w Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego
w ramach Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki

DO G覴Y