"MY PLACEMENT - Alternatywy s膮 w艣r贸d nas!"

NOWO艢CI聽W聽PROJEKCIE

Rozliczenie dotacji
Zapraszamy do zapoznania si臋 z dokumentami i materia艂ami zwi膮zanymi z poprawnym rozliczeniem dotacji na rozw贸j przedsi臋biorczo艣ci w ramach projektu "MY PLACEMENT - alternatywy s膮 w艣r贸d nas".
ZA艁ACZNIKI DO POBRANIA

Ostateczna Lista Rankingowa
Wniosk贸w o udzielenie jednorazowej dotacji na rozw贸j dzia艂alno艣ci gospodarczej w ramach projektu "MY PLACEMENT - alternatywy s膮 w艣r贸d nas".  Data Publikacji Listy - 21.11.2012.
WI臉CEJ INFORMACJI

Wst臋pna Lista Rankingowa
Wst臋pna Lista Rankingowa Wniosk贸w o udzielenie jednorazowej dotacji na rozw贸j dzia艂alno艣ci gospodarczej w ramach projektu "MY PLACEMENT - alternatywy s膮 w艣r贸d nas".
Data Publikacji Listy - 08.11.2012.
LISTA DO POBRANIA

Konkurs Biznesplan贸w
Rozpoczynamy nab贸r Wniosk贸w o udzielenie dotacji na uruchomienie w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej. Nab贸r prowadzony b臋dzie w dniach od 9 do 22 pa藕dziernika, zgodnie z zapisami Regulaminu zamieszczonego poni偶ej, w Biurze Projektu, w godzinach 8.00 - 16.00.
WI臉CEJ INFORMACJI

"Zasady udzielania wsparcia na rozw贸j przedsi臋biorczo艣ci na rzecz uczestnik贸w projekt贸w w ramach Poddzia艂ania 8.1.2 PO KL" Zapraszamy do zapoznania si臋 z zasadami udzielania wsparcia na rozw贸j przedsi臋biorczo艣ci w ramach Poddzia艂ania 8.1.2 Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki. Materia艂 przeznaczony dla uczestnik贸w projektu MY PLACEMENT - alternatywy s膮 w艣r贸d nas".
WERSJA PDF , WERSJA MS WORD

Lista uczestnik贸w zakwalifikowanych do projektu "MY PLACEMENT - alternatywy s膮 w艣r贸d nas"
Przedstawiamy list臋 os贸b zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie "MY PLACEMENT - alternatywy s膮 w艣r贸d nas". 艢cie偶ka II - wsparcie os贸b ubiegaj膮cych si臋 o dotacj臋 na rozpocz臋cie w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej.
DO POBRANIA LISTA - PDF

Rekrutacja trwa!
Rekrutacja do udzia艂u w projekcie zostaje przed艂u偶ona do 5 kwietnia 2012r.
Dokumenty rekrutacyjne przyjmujemy w godz. 8:00 鈥 15:00
Materia艂y rekrutacyjne znajduj膮 si臋 w zak艂adce 鈥do pobrania鈥.
Zapraszamy do udzia艂u w projekcie!

Rozpocz臋cie projektu

Z dniem 1 grudnia 2011r. rozpocz臋li艣my realizacj臋 projektu 鈥濵Y PLACEMENT 鈥 Alternatywy s膮 w艣r贸d nas!鈥

Do udzia艂u w projekcie zapraszamy osoby bezrobotne, zwolnione z przyczyn dotycz膮cych zak艂adu pracy, b臋d膮ce bez zatrudnienia nie d艂u偶ej ni偶 6 m-cy, przewidziane do zwolnienia lub zagro偶one zwolnieniem z przyczyn dotycz膮cych zak艂adu pracy z obszaru subregionu radomskiego.

ZAPRASZAMY!!!

aARCHIWUM NOWO艢CI

OPIS聽PROJEKTU
Projekt 鈥濵Y PLACEMENT 鈥 Alternatywy s膮 w艣r贸d nas!鈥 realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki (Poddzia艂anie 8.1.2 Wsparcie proces贸w adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie) na podstawie umowy podpisanej z Mazowieck膮 Jednostk膮 Wdra偶ania Program贸w Unijnych.
Biuro projektu znajduje si臋 w Radomiu.

Projekt skierowany jest do 80 os贸b (40 K i 40 M) zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub zagro偶onych zwolnieniem z przyczyn dotycz膮cych zak艂adu pracy, w bran偶ach: budownictwo, transport i gospodarka magazynowa, informacja i komunikacja, dzia艂alno艣膰 finansowa i ubezpieczeniowa, przetw贸rstwo przemys艂owe, handel hurtowy i detaliczny, naprawa pojazd贸w samochodowych, administracja publiczna i obrona narodowa, obowi膮zkowe zabezpieczenia spo艂eczne (sekcje wg PKD: F, H, J, K oraz C, G, O), b臋d膮cych bez zatrudnienia nie d艂u偶ej ni偶 6 m-cy, z obszaru subregionu radomskiego (m.Radom, powiaty: radomski, zwole艅ski, szyd艂owiecki, przysuski, lipski, kozienicki, bia艂obrzeski).

Z艂agodzenie skutk贸w restrukturyzacji zatrudnienia w subregionie radomskim poprzez wyposa偶enie 80 os贸b (w tym 40K i 40M) w narz臋dzia sprzyjaj膮ce powrotowi na rynek pracy.

Udzia艂 we wszystkich zaj臋ciach
jest bezp艂atny!

od 01.12.2011 鈥 28.02.2013r.

Projekt "MY PLACEMENT 鈥 Alternatywy s膮 w艣r贸d nas!"
wsp贸艂finansowany ze 艣rodk贸w Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego
w ramach Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki

DO G覴Y