Z dniem 30 kwietnia 2014 roku zako┼äczyli┼Ťmy realizacje projektu.
Serdecznie dzi─Ökujemy i wszystkim uczestnikom za uczestniczenie w kursach komputerowych i j─Özyka angielskiego. Gratulujemy otrzymania certyfikat├│w.:)
Zespół projektowy

Zgłoszenie do projektu
dostępny jest formularz zgłoszeniowy do projektu FORMULARZ DO POBRANIA

Rozpocz─Öcie projektu
W dniu 1 stycznia 2013 r. rozpocz─Öli┼Ťmy realizacj─Ö projektu ÔÇ×KompetentniÔÇŁ skierowanego do 120 os├│b doros┼éych bezrobotnych i pracuj─ůcych z obszaru wojew├│dztwa ┼Ťwi─Ötokrzyskiego z powiat├│w: kieleckiego ziemskiego, buskiego, koneckiego, j─Ödrzejowskiego.

Zach─Öcamy do zapoznania si─Ö:

ZAPRASZAMY!!!

Projekt ÔÇ×KompetentniÔÇŁ realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, Priorytet: IX Rozw├│j wykszta┼écenia i kompetencji w regionach, Dzia┼éanie: 9.6 Upowszechnienie uczenia si─Ö doros┼éych, Poddzia┼éanie: 9.6.2 Podwy┼╝szanie kompetencji os├│b doros┼éych w zakresie ICT i znajomo┼Ťci j─Özyk├│w obcych, na podstawie umowy podpisanej ze ┼Üwi─Ötokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego. Projekt realizowany jest na terenie woj. ┼Ťwi─Ötokrzyskiego. Biuro projektu znajduje si─Ö w Kielcach.

Projekt skierowany jest do 60 os├│b zatrudnionych oraz 40 os├│b bezrobotnych i 20 os├│b nieaktywnych zawodowo   - ┼é─ůcznie do 120  os├│b doros┼éych, w tym 60 kobiet i 60 m─Ö┼╝czyzn z terenu powiat├│w: kieleckiego ziemskiego, buskiego, koneckiego i j─Ödrzejowskiego. Wa┼╝ne, ┼╝e 60 spo┼Ťr├│d uczestnik├│w/czek b─Ödzie posiada┼éo orzeczenie o niepe┼énosprawno┼Ťci. Projekt kierujemy do os├│b, kt├│re z w┼éasnej inicjatywy chc─ů zdoby─ç nowe umiej─Ötno┼Ťci i podnie┼Ť─ç swoje w zakresie obs┼éugi komputera i znajomo┼Ťci j─Özyka angielskiego.

Celem projektu jest wzmocnienie pozycji na rynku pracy poprzez podniesienie poziomu kompetencji j─Özykowych lub ICT 120 doros┼éych os├│b w tym 60 kobiet i 60 m─Ö┼╝czyzn z wojew├│dztwa ┼Ťwi─Ötokrzyskiego z powiat├│w: kieleckiego, buskiego, koneckiego, j─Ödrzejowskiego.

Udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach jest bezp┼éatny! Warunkiem uczestnictwa jest spe┼énienie wymog├│w okre┼Ťlonych w regulaminie projektu.

ZAPEWNIAMY:
pocz─Östunek podczas szkole┼ä, zwrot koszt├│w dojazdu na zaj─Öcia dla os├│b bezrobotnych, materia┼éy szkoleniowe oraz pokrycie koszt├│w egzaminu.┬á Uczestnicy projektu zostan─ů ubezpieczeni na czas udzia┼éu w projekcie.

Projekt realizowany jest w terminie od 01.01.2013 do 30.04.2014

Projekt ÔÇ×KompetentniÔÇŁ

realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
Priorytet: XI. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach