aPułtusk

Trwa rekrutacja do kursu komputerowego

aPułtusk
Trwa rekrutacja do kursu komputerowego

Zapraszamy tak┼╝e do ju┼╝ istniej─ůcych grup ÔÇô w przypadku pozytywnego wyniku testu jest mo┼╝liwo┼Ť─ç do┼é─ůczenia do grup, nadrobienia na zaj─Öciach indywidualnych oraz uzyskania mi─Ödzynarodowego certyfikatu TOEIC.

Zach─Öcamy do zapoznania si─Ö:

Projekt ÔÇ×Czas na kompetencjeÔÇŁ

realizowany jest w ramach PO KL, (Priorytet IX, Dzia┼éanie 9.6, Poddzia┼éanie 9.6.2), na podstawie umowy podpisanej z Mazowieck─ů Jednostk─ů Wdra┼╝ania Program├│w Unijnych. Projekt realizowany jest na terenie woj. mazowieckiego.

Biuro projektu znajduje si─Ö w Warszawie.

UCZESTNICZKI/ UCZESTNICY

Projekt skierowany jest do 120 os├│b, w tym 60 kobiet i 60 m─Ö┼╝czyzn:

• w wieku 25-64 lat,
  • nieposiadaj─ůcych zatrudnienia
  • zamieszka┼éych na terenie powiat├│w: makowskiego, pu┼étuskiego, szyd┼éowieckiego, przysuskiego, radomskiego oraz w Radomiu.
  • posiadaj─ůcych orzeczenie o stopniu niepe┼énosprawno┼Ťci (z wy┼é─ůczeniem os├│b nies┼éysz─ůcych w stopniu znacznym oraz os├│b niewidomych).

Celem projektu jest wzmocnienie pozycji na rynku pracy poprzez podniesienie poziomu kompetencji językowych lub ICT 120 dorosłych osób z województwa mazowieckiego.

ZAPEWNIAMY:
poczęstunek podczas szkoleń, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, materiały szkoleniowe, pokrycie kosztów egzaminów zakończonych certyfikatem, ubezpieczenie.

od 01.07.2014 do 30.06.2015

Projekt ÔÇ×Czas na kompetencjeÔÇŁ
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
Priorytet: XI. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach
Działanie: 9.6 Upowszechnienie uczenia się dorosłych
Poddziałanie: 9.6.2  Podwyższanie kompetencji osób dorosłych
w zakresie ICT i znajomo┼Ťci j─Özyk├│w obcych

Projekt realizowany na podstawie umowy z Mazowieck─ů Jednostk─ů Wdra┼╝ania Program├│w Unijnych pe┼éni─ůcym rol─Ö Instytucji Po┼Ťrednicz─ůcej 1 stopnia w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki

  © INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW    2004-2016    © WEBMASTER: STUDIO EM   .