Misją Instytutu Rynku Pracy jest udzielanie profesjonalnego wsparcia aktualnym i potencjalnym uczestnikom rynku pracy w ich rozwoju zawodowym w duchu poszanowania godności człowieka jako podmiotu pracy.

NOWOŚCI W INSTYTUCIE RYNKU PRACY


„CREATIVE JUGGLING AGAINST ROUTINE IN YOUR LIFE”

14 czerwca 2010 r. w Domu opieki Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie odbył się pokaz umiejętności żonglerskich uczestników warsztatów „Kreatywne żonglowanie sposobem na życiowa rutynę” kończący 6-dniowy międzynarodowy projekt.

Projekt “Creative juggling against routine in your life” odbył się dniach 08-14.06.2010r w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”, akcja: warsztaty Grundviga. W projekcie wzięło udział 17 osób, w tym reprezentanci Turcji, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Hiszpanii, Austrii, Francji, Niemiec, Litwy, Łotwy, Rumuni i Polski.

Warsztaty odbywające się w Nasutowie k. Lublina łączyły elementy warsztatów rozwoju osobistego, warsztatów kreatywności, motywacji, umiejętności interpersonalnych z treningiem umiejętności żonglerskich.

Ucząc się żonglowania – uczestnicy przełamywali własne bariery, uczyli się cierpliwości, pewności siebie, kreatywności, współpracy w grupie – co jak twierdzą przydatne będzie w ich życiu osobistym i zawodowym. Cennym doświadczeniem był również wielokulturowy charakter warsztatów, a także obecność osób w różnym wieku i przedstawicieli różnych zawodów, co dawało możliwość konfrontacji i otwarcia na nowość i różnorodność.

Efekt intensywnych treningów żonglerskich uczestnicy zaprezentowali w ostatnim dniu warsztatów przed mieszkańcami Domu Opieki Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie. Międzynarodowe show z wykorzystaniem różnych technik i rekwizytów żonglerskich spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i aplauzem publiczności.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

http://europeanweb.tv/video/165/juggling_final_show
Flash Player - pobierz.
INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin, tel. +48 81 534 61 91, fax +48 81 534 61 92

eds@eds-fundacja.pl , www.irp-fundacja.pl

Konto : Alior Bank S.A. ul. Zana 32A 20-601 Lublin
Numer identyfikacyjny banku - SWIFT: ALBPPLPW , Numer rachunku PL13249000050000453097076090

.
  © INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW    2004-2021    © WEBMASTER: STUDIO EM   .
DO GRY