"E-PROFESJONALISTA - ROZW├ôJ UMIEJ─śTNO┼ÜCI INFORMATYCZNYCH
W PRZEDSI─śBIORSTWACH"

Szkolenia dla Średnich
Czy jest sens szkoli─ç pracownik├│w w ┼Ťrednich przedsi─Öbiorstwach z system├│w kt├│rych nie u┼╝ywaj─ů, skoro firma ma sw├│j wewn─Ötrzny system zarz─ůdzania relacjami z klientem, albo po prostu sobie radzi ju┼╝ od wielu lat na rynku i nie potrzebuje nowinek w tym zakresie? A mo┼╝e warto si─Ö dowiedzie─ç czym s─ů i do czego mog─ů by─ç wykorzystane systemy CRM i ERP, aby pozna─ç ich mo┼╝liw─ů ci bez konieczno┼Ťci ich uruchamiania w firmie? WI─śCEJ INFORMACJI

CRM ÔÇô czyli usprawni─ç przep┼éyw informacji
Wiele firm maj─ůcych kilka dzia┼é├│w - produkcja, sprzeda┼╝, marketing, ksi─Ögowo┼Ť─ç ÔÇô boryka si─Ö z problemem komunikacji wewn─Ötrznej i dotarciem do klienta. Cz─Östo zdarza si─Ö, ┼╝e jednego klienta, pod r├│┼╝nymi wzgl─Ödami obs┼éuguje kilka os├│b. Warto zadba─ç o to, ┬áaby ka┼╝dy wiedzia┼é na jakim etapie realizacji jest zlecenie czy op┼éacenie faktur, w tym celu mo┼╝na korzysta─ç z nowoczesnych system├│w zarz─ůdzania relacjami z klientem.

NEWSLETER, E-Mailing, Bezpieczeństwo w sieci!
Zapraszamy na bezp┼éatne szkolenie, kt├│re odb─Ödzie si─Ö w dniach 30-31 lipca 2012 i 6-7 sierpnia 2012 na ulicy Staszica 1. B─Ödzie prowadzone przez Pana Micha┼éa Szkaradowskiego i dotyczy┼éo wykorzystania Internetu w Komunikacji Wewn─Ötrznej. WI─śCEJ INFORMACJI

Fan page na wyci─ůgniecie r─Öki!
W dniach 20-24 lipca 2012 odby┼éy si─Ö bezp┼éatne warsztaty z Portali spo┼éeczno┼Ťciowych jako nowego kana┼éu komunikacji┬á w promocji swoich firm. Wzi─Ö┼éo w nich udzia┼é 9 przedstawicieli ┼Ťwi─Ötokrzyskich przedsi─Öbiorstw, a bezp┼éatne szkolenia poprowadzi┼é pan Pawe┼é Alberski ÔÇô do┼Ťwiadczony wyk┼éadowca. WI─śCEJ INFORMACJI

Trwaj─ů warsztaty!
W upalne lipcowe dni 11 ┼Ťmia┼ék├│w z przedsi─Öbiorstw z terenu wojew├│dztwa ┼Ťwi─Ötokrzyskiego zg┼é─Öbia tajniki wiedzy dotycz─ůcej Internetu jako ┼║r├│d┼éa informacji i komunikacji, a przez te tajemne ┼Ťcie┼╝ki oprowadza ich niestrudzony przewodnik Dawid Skawicki. WI─śCEJ INFORMACJI

E- promocja!
Dotarcie w dzisiejszych czasach do klienta ze swoj─ů ofert─ů jest niezmiernie proste dzieki licznym narz─Ödziom. Z drugiej strony przez ilo┼Ť─ç informacji, kt├│re otrzymujemy ka┼╝dego dnia orasz wykorzystaniu wielu kana┼é├│w do przesy┼éania informacji ci─Ö┼╝ko dzisiaj si─Ö przebi─ç z komunikatem i zdoby─ç klienta. WI─śCEJ INFORMACJI

Obliczali, g┼é├│wkowali ÔÇô i szukali funkcji
Tak w telegraficznym skr├│cie wygl─ůda┼éy zaj─Öcia prowadzone od 4 do 12 czerwca przez Pana Micha┼éa Szkaradowskiego w ramach naszego projektu. Mia┼éy one przybli┼╝y─ç i wyja┼Ťni─ç zakamarki programu MS EXCEL 2010, tak aby skutecznie z niego korzysta─ç w biurze i domu. WI─śCEJ INFORMACJI

Skutecznie dotrze─ç do klienta
Takie by┼éo za┼éo┼╝enie kolejnego bezp┼éatnego szkolenia w ramach projektu ÔÇ×E-profesjonalistaÔÇŁ skierowanego do pracownik├│w i pracodawc├│w z terenu woj. ┼Ťwi─Ötokrzyskiego W Zaj─Öciach wzi─Ö┼éo udzia┼é 9 uczestnik├│w, kt├│rzy na 40 godzinnym szkoleniu poznali metody i sposoby skutecznego promowania swoich firm w sieci. WI─śCEJ INFORMACJI

Projekt ÔÇ×E-profesjonalista ÔÇô rozw├│j umiej─Ötno┼Ťci informatycznych w przedsiebiorstwachÔÇŁ realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki, Dzia┼éanie: 8.1 Rozw├│j pracownik├│w i przedsi─Öbiorstw w regionie, Poddzia┼éanie: 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsi─Öbiorstw, na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w Kielcach. Projekt realizowany jest na terenie woj. ┼Ťwi─Ötokrzyskiego. Biuro projektu znajduje si─Ö w Kielcach.

Projekt skierowany jest do 122 os├│b doros┼éych, w tym 68 kobiet i 54 m─Ö┼╝czyzn, pracownik├│w mikro, ma┼éych i ┼Ťrednich przedsi─Öbiorstw posiadaj─ůcych siedzib─Ö lub wyodr─Öbnion─ů formalnie jednostk─Ö na terenie wojew├│dztwa ┼Ťwi─Ötokrzyskiego. Przedsi─Öbiorstwa mog─ů reprezentowa─ç nast─Öpuj─ůce bran┼╝e: budowlan─ů, metalurgiczna, metalow─ů, maszynow─ů, spo┼╝ywcz─ů, turystyczn─ů, hotelow─ů, transportow─ů, mineraln─ů, us┼éugowa, handlow─ů. ┬áWsparciem zostanie obj─Ötych ┼é─ůcznie 55 przedsi─Öbiorc├│w w tym 18 mikroprzedsi─Öbiorstw, 33 ma┼ée przedsi─Öbiorstwa, 4 przedsi─Öbiorstwa ┼Ťrednie.

Celem projektu jest podniesienie umiej─Ötno┼Ťci wykorzystywania nowoczesnych technik informatycznych przez pracownik├│w przedsi─Öbiorstw w celu podniesienia efektywno┼Ťci pracy i ┼Ťwiadczonych us┼éug oraz sprawnego zarz─ůdzania i uelastycznienia czasu pracy.

Warunkiem uczestnictwa jest spe┼énienie wymog├│w okre┼Ťlonych w regulaminie realizacji projektu. W ka┼╝dym szkoleniu mo┼╝e wzi─ů─ç udzia┼é po dw├│ch pracownik├│w z jednej firmy, szkolenia odbywaj─ů si─Ö w ┬ágodzinach pracy uczestnik├│w, co stanowi wk┼éad w┼éasny pracodawcy - ┬ájest on wyliczany na podstawie o┼Ťwiadcze┼ä przedstawionych przez pracodawc├│w o zg┼éoszonych do uczestnictwa w szkoleniu pracownikach dotycz─ůcych ich zarobk├│w. Innych koszt├│w pracodawcy nie ponosz─ů.

ZAPEWNIAMY

wyżywienie podczas szkoleń i spotkań, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia.

01.11.2011 r. do 31.10.2012 r.

Projekt ÔÇ×E-profesjonalista - rozw├│j umiej─Ötno┼Ťci informatycznych w przedsi─ÖbiorstwachÔÇŁ