"E-PROFESJONALISTA - ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI INFORMATYCZNYCH
W PRZEDSIĘBIORSTWACH"

Szkolenia dla Średnich
Czy jest sens szkolić pracowników w średnich przedsiębiorstwach z systemów których nie używają, skoro firma ma swój wewnętrzny system zarządzania relacjami z klientem, albo po prostu sobie radzi już od wielu lat na rynku i nie potrzebuje nowinek w tym zakresie? A może warto się dowiedzieć czym są i do czego mogą być wykorzystane systemy CRM i ERP, aby poznać ich możliwą ci bez konieczności ich uruchamiania w firmie? WIĘCEJ INFORMACJI

CRM – czyli usprawnić przepływ informacji
Wiele firm mających kilka działów - produkcja, sprzedaż, marketing, księgowość – boryka się z problemem komunikacji wewnętrznej i dotarciem do klienta. Często zdarza się, że jednego klienta, pod różnymi względami obsługuje kilka osób. Warto zadbać o to,  aby każdy wiedział na jakim etapie realizacji jest zlecenie czy opłacenie faktur, w tym celu można korzystać z nowoczesnych systemów zarządzania relacjami z klientem.
WIĘCEJ INFORMACJI

NEWSLETER, E-Mailing, Bezpieczeństwo w sieci!
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w dniach 30-31 lipca 2012 i 6-7 sierpnia 2012 na ulicy Staszica 1. Będzie prowadzone przez Pana Michała Szkaradowskiego i dotyczyło wykorzystania Internetu w Komunikacji Wewnętrznej. WIĘCEJ INFORMACJI

Fan page na wyciągniecie ręki!
W dniach 20-24 lipca 2012 odbyły się bezpłatne warsztaty z Portali społecznościowych jako nowego kanału komunikacji  w promocji swoich firm. Wzięło w nich udział 9 przedstawicieli świętokrzyskich przedsiębiorstw, a bezpłatne szkolenia poprowadził pan Paweł Alberski – doświadczony wykładowca. WIĘCEJ INFORMACJI

Trwają warsztaty!
W upalne lipcowe dni 11 śmiałków z przedsiębiorstw z terenu województwa świętokrzyskiego zgłębia tajniki wiedzy dotyczącej Internetu jako źródła informacji i komunikacji, a przez te tajemne ścieżki oprowadza ich niestrudzony przewodnik Dawid Skawicki. WIĘCEJ INFORMACJI

E- promocja!
Dotarcie w dzisiejszych czasach do klienta ze swoją ofertą jest niezmiernie proste dzieki licznym narzędziom. Z drugiej strony przez ilość informacji, które otrzymujemy każdego dnia orasz wykorzystaniu wielu kanałów do przesyłania informacji ciężko dzisiaj się przebić z komunikatem i zdobyć klienta. WIĘCEJ INFORMACJI

Obliczali, główkowali – i szukali funkcji
Tak w telegraficznym skrócie wyglądały zajęcia prowadzone od 4 do 12 czerwca przez Pana Michała Szkaradowskiego w ramach naszego projektu. Miały one przybliżyć i wyjaśnić zakamarki programu MS EXCEL 2010, tak aby skutecznie z niego korzystać w biurze i domu. WIĘCEJ INFORMACJI

Skutecznie dotrzeć do klienta
Takie było założenie kolejnego bezpłatnego szkolenia w ramach projektu „E-profesjonalista” skierowanego do pracowników i pracodawców z terenu woj. świętokrzyskiego W Zajęciach wzięło udział 9 uczestników, którzy na 40 godzinnym szkoleniu poznali metody i sposoby skutecznego promowania swoich firm w sieci. WIĘCEJ INFORMACJI

aArchiwum nowości

Projekt „E-profesjonalista – rozwój umiejętności informatycznych w przedsiebiorstwach” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie: 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie: 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw, na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach. Projekt realizowany jest na terenie woj. świętokrzyskiego. Biuro projektu znajduje się w Kielcach.

Projekt skierowany jest do 122 osób dorosłych, w tym 68 kobiet i 54 mężczyzn, pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub wyodrębnioną formalnie jednostkę na terenie województwa świętokrzyskiego. Przedsiębiorstwa mogą reprezentować następujące branże: budowlaną, metalurgiczna, metalową, maszynową, spożywczą, turystyczną, hotelową, transportową, mineralną, usługowa, handlową.  Wsparciem zostanie objętych łącznie 55 przedsiębiorców w tym 18 mikroprzedsiębiorstw, 33 małe przedsiębiorstwa, 4 przedsiębiorstwa średnie.

Celem projektu jest podniesienie umiejętności wykorzystywania nowoczesnych technik informatycznych przez pracowników przedsiębiorstw w celu podniesienia efektywności pracy i świadczonych usług oraz sprawnego zarządzania i uelastycznienia czasu pracy.

Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów określonych w regulaminie realizacji projektu. W każdym szkoleniu może wziąć udział po dwóch pracowników z jednej firmy, szkolenia odbywają się w  godzinach pracy uczestników, co stanowi wkład własny pracodawcy -  jest on wyliczany na podstawie oświadczeń przedstawionych przez pracodawców o zgłoszonych do uczestnictwa w szkoleniu pracownikach dotyczących ich zarobków. Innych kosztów pracodawcy nie ponoszą.

ZAPEWNIAMY

wyżywienie podczas szkoleń i spotkań, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia.

01.11.2011 r. do 31.10.2012 r.

Projekt „E-profesjonalista - rozwój umiejętności informatycznych w przedsiębiorstwach”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego