NOWA ROLA

ARCHIWUM PROJEKTU

Od września rusza rekrutacja do II edycji projektu „Droga do pracy”.
Zgłoszenia przyjmujemy do połowy listopada 2013r. Do projektu zakwalifikujemy 30 osób. Dokumenty związane z rekrutacją do pobrania w zakładce REKRUTACJA

Zmiana lokalu.
Obsługa projektu „Droga do pracy” przeniesiona  do lok. 108. Adres bez zmian ul. Suraska  1, 15-093 Białystok. Zapraszamy

30 osób rozpoczęło udział w I edycji projektu
W lipcu 2013 r. grupa 30 osób rozpoczęła udział w I edycji projektu. Na początku uczestniczki i uczestnicy wzięli udział w Indywidualnych  konsultacjach psychologiczno – doradczych.  Kolejne zajęcia – Warsztaty umiejętności społeczno – zawodowych , rozpoczną się już we wrześniu 2013 r.

Zapraszamy do II Edycji projektu „Droga do pracy” - rekrutacja wciąż trwa, zgłoszenia zbieramy do 20.11.2013r.
W październiku oraz w listopadzie 2013r. ruszają kursy zawodowe w ramach I edycji projektu:

• „Pracownik biurowy z elementami kadr” gr. I Hajnówka rozpocznie się w październiku 2013r.
  • „Pracownik biurowy z elementami kadr” gr. II Białystok rozpocznie się w listopadzie 2013r.
  • „Pracownik gospodarczy” gr. III rozpocznie się w listopadzie 2013r.

Harmonogramy szkoleń zawodowych będą udostępnione niebawem.

Od września rusza rekrutacja do II edycji projektu „Droga do pracy”.

Zmiana lokalu.

30 osób
rozpoczęło udział w I edycji projektu

Zapraszamy do składania ofert
na prowadzących Indywidualne konsultacje psychologiczno – doradcze oraz asystenta osobistego/ asystentkę osobistą osoby niepełnosprawnej
Zapraszamy psychologów/ doradców zawodowych do składania ofert na prowadzenie spotkań w ramach Indywidualnych konsultacji psychologiczno - doradczych.
Ponadto poszukujemy osób z doświadczeniem w opiece nad osobami niepełnosprawnymi, chcącymi podjąć pracę jako asystent osobisty/ asystentka osobista osoby niepełnosprawnej. Szczegóły  w zakładce ZAPYTANIA OFEROTWE.

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń
W związku z przedłużeniem rekrutacji do udziału w projekcie pragniemy poinformować, że zgłoszenia w postaci wypełnionych formularzy zgłoszeniowych wraz z odpowiednimi dokumentami przyjmowane będą do dn. 18 lipca 2013 r. włącznie.
Natomiast 19.07.2013 r. odbędzie się ostatnia tura rozmów rekrutacyjnych z doradczynią zawodową.

Rekrutacja do udziału w projekcie przedłużona
Przedłużamy proces rekrutacji do udziału w projekcie „Droga do pracy” do dn. 19 lipca 2013 r. Od dn. 22 lipca 2013 r. będą przekazywane informacje o wynikach rekrutacji osobom, które zgłosiły swoje kandydatury.
Osoby chcące wziąć udział w projekcie zapraszamy do zapoznania się z informacjami i dokumentami znajdującymi się w zakładce REKRUTACJA.

Zapraszamy do składania ofert
Zapraszamy doradców i doradczynie zawodowe do składania ofert na przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych. Szczegóły  w zakładce ZAPYTANIA OFEROTWE.

Trwa rekrutacja do 1 edycji projektu
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie niepracujące i niepełnosprawne osoby, chcące podnieść swoje szanse na rynku pracy. Szczegółowe informacje w zakładce REKRUTACJA.

Rozpoczęcie projektu
Z dniem 1 marca 2013r. rozpoczęliśmy realizację projektu „Droga do pracy”!

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby niepełnosprawne, niezatrudnione, zamieszkałe na terenie gmin woj. podlaskiego:

Czarna Białostocka
Gródek
Łapy
Suraż
Wasilków
Zabłudów
Białowieża
Czeremcha
Dubicze Cerkiewne
Miasto Hajnówka
Hajnówka
Kleszczele
Narew
Narewka

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa, z oferowanymi w ramach projektu działaniami oraz z zasadami rekrutacji do projektu.

ZAPRASZAMY!!!

Projekt „Droga do pracy”
realizowany jest w ramach PO KL (Działanie 7.4 Niepełnosprawni na rynku pracy)
na podstawie umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego