CZAS NA KOBIETY
AKTUALNOŚCI w PROJEKCIE

Zakończenie szkoleń zawodowych

W dniu 28 kwietnia 2010 roku zakończyło się szkolenie zawodowe ostatniej, V grupy szkoleniowej w ramach projektu „Czas na kobiety”. Kwalifikacje zawodowe na proponowanych w projekcie kursach uzyskało łącznie 80 kobiet, uczestniczek projektu. Egzaminy końcowe, pozwalające na zdobycie potwierdzenia zdobycia kwalifikacji zawodowych w konkretnym kierunku, zaliczyły wszystkie uczestniczki biorące udział w szkoleniach zawodowych.

W ramach projektu przeprowadzono pięć szkoleń zawodowych na 4 różnych kierunkach:

• Podstawy księgowości z obsługą programów finansowo – księgowych;
  • Handlowiec z obsługą komputera i kasy fiskalnej (2 grupy szkoleniowe);
  • Administracja i zarządzanie sekretariatem;
  • Grafika komputerowa i projektowanie stron www;

Szkolenia prowadzone były w ramach podwykonawstwa przez zewnętrzne firmy szkoleniowe, wybrane na podstawie złożonych ofert, co umożliwia dokonanie wyboru firmy szkoleniowej posiadającej najwyższe doświadczenie i dającej pewność na profesjonalną i bezproblemową realizację szkolenia zawodowego.

Projekt „Czas na kobiety” współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego