"CZAS NA AKTYWNO┼Ü─ć"

Dodatkowe spotkania
w Punkcie konsultacyjnym

Do wrze┼Ťnia 2013 r. odbywaj─ů si─Ö dodatkowe spotkania z po┼Ťredniczk─ů pracy w Punkcie konsultacyjnym. Osoby chc─ůce skorzysta─ç z tego wsparcia mog─ů zg┼éasza─ç si─Ö osobi┼Ťcie lub telefonicznie do BIURA PROJEKTU.

Rozpocz─Öcie sta┼╝y zawodowych,
II edycja projektu

W marcu 2013 r. Uczestnicy i Uczestniczki II edycji projektu rozpocz─Öli realizacj─Ö sta┼╝y zawodowych,┬á podczas kt├│rych nab─Öd─ů umiej─Ötno┼Ťci praktyczne do wykonywania pracy na stanowiskach zwi─ůzanych z ksi─Ögowo┼Ťci─ů, kadrami i p┼éacami oraz obowi─ůzkami administracyjno ÔÇô biurowymi.

Projekt ÔÇ×Czas na aktywno┼Ť─çÔÇŁ w programie ÔÇ×Zainwestuj w cz┼éowiekaÔÇŁ
Zapraszamy do obejrzenia programu ÔÇ×Zainwestuj w cz┼éowiekaÔÇŁ, w kt├│rym znajd─ů Pa┼ästwo materia┼é dotycz─ůcy projektu ÔÇ×Czas na aktywno┼Ť─çÔÇŁ. Program mo┼╝na obejrze─ç na YouTube.

Pami─ůtka z zaj─Ö─ç
Z przyjemno┼Ťci─ů prezentujemy Pa┼ästwu niezwyk┼é─ů pami─ůtk─Ö z zaj─Ö─ç wykonan─ů przez Pana Miros┼éawa Cimocha ÔÇô Uczestnika grupy 4. Zapraszamy r├│wnie┼╝ do odwiedzenia GALERII, w kt├│rej znajd─ů Pa┼ästwo inne zdj─Öcia z zaj─Ö─ç realizowanych w ramach projektu.

Projekt ÔÇ×Czas na aktywno┼Ť─çÔÇŁ realizowany jest w ramach PO KL (Poddzia┼éanie 7.2.1. Aktywizacja zawodowa i spo┼éeczna os├│b zagro┼╝onych wykluczeniem spo┼éecznym) na podstawie umowy podpisanej z Urz─Ödem Marsza┼ékowskim Wojew├│dztwa Podlaskiego.

Biuro projektu znajduje się w Białymstoku.

Projekt skierowany jest do 60 os├│b niepe┼énosprawnych z terenu wojew├│dztwa podlaskiego (40 K i 20 M) w wieku aktywno┼Ťci zawodowej (tj. 15-64 lata).

Celem projektu jest zwi─Ökszenie szans na rynku pracy i podniesienie aktywno┼Ťci spo┼éeczno-zawodowej os├│b niepe┼énosprawnych z terenu woj. podlaskiego, jako os├│b zagro┼╝onych wykluczeniem spo┼éecznym.

Udział we wszystkich zajęciach
jest bezpłatny!

od 01.09.2011r. do 31.08.2013r.

Projekt ÔÇ×Czas na aktywno┼Ť─çÔÇŁ