NOWA ROLA

ARCHIWUM聽PROJEKTU

Jeste艣my na p贸艂metku!
Z rado艣ci膮 pragniemy poinformowa膰 o zako艅czeniu 4 z 8 przewidzianych edycji szkolenia. Przy tej okazji warto wskaza膰 na terminow膮 realizacj臋 cel贸w projektu, co przyczynia si臋 do osi膮gni臋cia zaplanowanych w harmonogramie zada艅.

Wiosna za oknem
Wiosna rozgo艣ci艂a si臋 na dobre, a to doskona艂a okazja do udzia艂u w warsztatach szkoleniowych. Zach臋camy do zapis贸w na szkolenie w edycji kwiecie艅-maj, zaj臋cia rozpoczynaj膮 si臋 22 kwietnia.
Wi臋cej informacji uzyskacie Pa艅stwo w biurze projektu, lub pod telefonem 727-400-869
Pozostajemy do Pa艅stwa dyspozycji. Zesp贸艂 projektowy Energooszcz臋dne budowanie

Pierwsza grupa uczestnik贸w
projektu 鈥濫nergooszcz臋dne Budowanie鈥 w grudniu 2012r. zako艅czy艂a udzia艂 w projekcie. R贸wnolegle swoje uczestnictwo rozpocz臋艂a kolejna 鈥 druga grupa. Od po艂owy stycznia trwaj膮 szkolenia grupy III.
Zg艂oszenia ch臋tnych do udzia艂u w kolejnych cyklach szkole艅 鈥 zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu. NAB脫R do kolejnych grup TRWA!

W listopadzie pierwsza grupa pracownik贸w i przedsi臋biorc贸w
rozpocz臋艂a cykl szkole艅 z zakresu Energooszcz臋dnego Budowania. Uczestnicy wzi臋li ju偶 udzia艂 w sze艣ciu modu艂ach cyklu. Na grudzie艅 zaplanowano dla nich wyjazd do miejsc, w kt贸rych b臋d膮 mogli zaobserwowa膰 praktycznie zastosowane energooszcz臋dne rozwi膮zania, kt贸re om贸wiono na dotychczasowych zaj臋ciach.
W grudniu rozpoczynaj膮 si臋 pierwsze szkolenia drugiej grupy uczestnik贸w. Rekrutacja do nast臋pnych grup szkoleniowych 鈥 trwa. Kolejni pracownicy i przedsi臋biorcy dzia艂aj膮cy w bran偶y budowlanej przyst膮pi膮 do Projektu ju偶 w styczniu 2013r.

Rozpocz臋cie projektu
Z dniem 1 wrze艣nia 2012r. rozpocz臋li艣my realizacj臋 projektu 鈥濫nergooszcz臋dne Budowanie鈥!
Do udzia艂u w projekcie zapraszamy przedsi臋biorc贸w i pracownik贸w mikro i ma艂ych przedsi臋biorstw dzia艂aj膮cych w bran偶y budowlanej posiadaj膮cych siedzib臋 lub wyodr臋bnion膮 formalnie jednostk臋 na terenie wojew贸dztwa podlaskiego. Osoby zainteresowane udzia艂em w projekcie zapraszamy do zapoznania si臋 z warunkami uczestnictwa, z oferowanymi w ramach projektu szkoleniami oraz z zasadami rekrutacji do projektu.

Projekt 鈥濫nergooszcz臋dne Budowanie鈥
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki,
Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki,
Dzia艂anie: 8.1 Rozw贸j pracownik贸w i przedsi臋biorstw w regionie,
Poddzia艂anie: 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsi臋biorstw,
na podstawie umowy podpisanej z Wojew贸dzkim Urz臋dem Pracy w Bia艂ymstoku.

DO G覴Y