Rozpocz─Öcie projektu

W dniu 1 listopada 2012 r. rozpocz─Öli┼Ťmy realizacj─Ö projektu ÔÇ×Czas na aktywno┼Ť─çÔÇŁ skierowanego do os├│b niepe┼énosprawnych w wieku 45-54 lata, pozostaj─ůcych bez zatrudnienia, z terenu 5 powiat├│w woj. ┼Ťwi─Ötokrzyskiego: miasta Kielce, kieleckiego, koneckiego, ostrowieckiego, skar┼╝yskiego

Zach─Öcamy do zapoznania si─Ö:

PLAKAT PROJEKTU - PDF
ULOTKA PROJEKTU - PDF

Projekt ÔÇ×Czas na aktywno┼Ť─çÔÇŁ realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, Priorytet: VII Promocja integracji spo┼éecznej, Dzia┼éanie: 7.4. Niepe┼énosprawni na rynku pracy, na podstawie umowy podpisanej ze ┼Üwi─Ötokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego┬á w Kielcach. Projekt realizowany jest na terenie woj. ┼Ťwi─Ötokrzyskiego w powiatach: miasto Kielce, kieleckim, ostrowieckim, koneckim, skar┼╝yskim. Biuro projektu znajduje si─Ö w Kielcach.

Projekt skierowany jest do 60 os├│b niepe┼énosprawnych, w tym 34 kobiet i 26 m─Ö┼╝czyzn, kt├│re pozostaj─ů bez zatrudnienia (w tym zarejestrowane ┬áw Urz─Ödzie Pracy jako bezrobotne) i dodatkowo:

• posiadaj─ů orzeczenie o niepe┼énosprawno┼Ťci II stopnia (umiarkowany stopie┼ä niepe┼énosprawno┼Ťci) lub III (lekki stopie┼ä niepe┼énosprawno┼Ťci),
  • zamieszkuj─ů w powiatach: miasto Kielce, kieleckim, ostrowieckim, koneckim, skar┼╝yskim.
  • maj─ů od 45 do 54 lat

Celem projektu jest wzrost poziomu aktywno┼Ťci zawodowej w┼Ťr├│d 60 os├│b niepe┼énosprawnych, zamieszka┼éych w powiatach miasto Kielce, kieleckim, ostrowieckim, koneckim, skar┼╝yskim do ko┼äca stycznia 2014r.

Udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach jest bezp┼éatny! Warunkiem uczestnictwa jest spe┼énienie wymog├│w okre┼Ťlonych w regulaminie rekrutacji.

ZAPEWNIAMY:
Zwrot koszt├│w dojazdu, wy┼╝ywienie podczas warsztat├│w, stypendium szkoleniowe w trakcie szkolenia zawodowego, stypendium sta┼╝owe w trakcie 4 miesi─Öcznego sta┼╝u zawodowego
Uczestnicy projektu zostan─ů ubezpieczeni na czas udzia┼éu w projekcie.

Projekt realizowany jest w terminie od 01.11.2012 do 31.01.2014

Projekt ÔÇ×Czas na aktywno┼Ť─çÔÇŁ
wsp├│┼éfinansowany ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego