Rozpoczęcie projektu

W dniu 1 listopada 2012 r. rozpoczęliśmy realizację projektu „Czas na aktywność” skierowanego do osób niepełnosprawnych w wieku 45-54 lata, pozostających bez zatrudnienia, z terenu 5 powiatów woj. świętokrzyskiego: miasta Kielce, kieleckiego, koneckiego, ostrowieckiego, skarżyskiego

Zachęcamy do zapoznania się:

PLAKAT PROJEKTU - PDF
ULOTKA PROJEKTU - PDF

Projekt „Czas na aktywność” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet: VII Promocja integracji społecznej, Działanie: 7.4. Niepełnosprawni na rynku pracy, na podstawie umowy podpisanej ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego  w Kielcach. Projekt realizowany jest na terenie woj. świętokrzyskiego w powiatach: miasto Kielce, kieleckim, ostrowieckim, koneckim, skarżyskim. Biuro projektu znajduje się w Kielcach.

Projekt skierowany jest do 60 osób niepełnosprawnych, w tym 34 kobiet i 26 mężczyzn, które pozostają bez zatrudnienia (w tym zarejestrowane  w Urzędzie Pracy jako bezrobotne) i dodatkowo:

• posiadają orzeczenie o niepełnosprawności II stopnia (umiarkowany stopień niepełnosprawności) lub III (lekki stopień niepełnosprawności),
  • zamieszkują w powiatach: miasto Kielce, kieleckim, ostrowieckim, koneckim, skarżyskim.
  • mają od 45 do 54 lat

Celem projektu jest wzrost poziomu aktywności zawodowej wśród 60 osób niepełnosprawnych, zamieszkałych w powiatach miasto Kielce, kieleckim, ostrowieckim, koneckim, skarżyskim do końca stycznia 2014r.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny! Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów określonych w regulaminie rekrutacji.

ZAPEWNIAMY:
Zwrot kosztów dojazdu, wyżywienie podczas warsztatów, stypendium szkoleniowe w trakcie szkolenia zawodowego, stypendium stażowe w trakcie 4 miesięcznego stażu zawodowego
Uczestnicy projektu zostaną ubezpieczeni na czas udziału w projekcie.

Projekt realizowany jest w terminie od 01.11.2012 do 31.01.2014

Projekt „Czas na aktywność”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego