Staże zawodowe
W ramach projektu „Aktywni” rozpoczęły się staże zawodowe, które są realizowane w firmach prywatnych i instytucjach publicznych na terenie województwa lubelskiego.

Grupowe poradnictwo zawodowe – grupa V i VI
Informujemy, że w dniach 12 – 14.09.2013 r. odbędzie się grupowe poradnictwo dla grupy V w Chełmie. Kolejna grupa szkoleniowa rozpocznie grupowe poradnictwo w Lublinie w
dniach 17-21.10.2013 r. Więcej w zakładce DO POBRANIA.

Szkolenia zawodowe
Kolejne grupy uczestników projektu rozpoczynają szkolenia zawodowe. Harmonogramy szkoleń zawodowych w zakładce DO POBRANIA.

Grupowe poradnictwo zawodowe – grupa III i IV
Informujemy, że w dniach 26 – 28.08.2013 r. odbędzie się grupowe poradnictwo dla grupy III w Chełmie.
Kolejna grupa szkoleniowa rozpocznie grupowe poradnictwo w Opolu Lubelskim w dniach 29.08.2013-31.08.2013.
HARMONOGRAMY WARSZTATÓW

Szkolenia zawodowe
Pierwszy grupy uczestników projektu rozpoczynają szkolenia zawodowe: „Kasjer
– fakturzysta” oraz „Sprzedawca – magazynier”. Szkolenia odbywają się w
Chełmie oraz w Hrubieszowie.
Harmonogramy szkoleń zawodowych w zakładce DO POBRANIA.

aARCHIWUM NOWOŚCI

Projekt Aktywni realizowany jest w ramach PO KL (Poddziałanie 6.1.1) na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w  Lublinie.

Biuro projektu znajduje się  Lublinie.

Do udziału w projekcie zapraszamy kobiety i mężczyzn w wieku 50 – 64 lata:

• nieposiadających zatrudnienia (w tym zarówno zarejestrowanych jak  i  niezarejestrowanych w urzędach pracy),
  • zamieszkujących na terenie powiatów województwa lubelskiego: chełmskiego, opolskiego, hrubieszowskiego, lubartowskiego, włodawskiego.

Celem projektu jest  wzrost poziomu aktywności zawodowej wśród 90 uczestników projektu do V 2014 r.

ZAPEWIAMY:   wyżywienie podczas warsztatów i szkoleń, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, stypendium.

od 01.05.2013 r. do 31.05.2014r.

Projekt „Aktywni”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego