NOWO艢CI聽W聽PROJEKCIE OPIS聽PROJEKTU

Zako艅czy艂 si臋 projekt.
20 nauczycieli kszta艂cenia zawodowego z wojew贸dztwa podnios艂o swoje umiej臋tno艣ci z zakresu pracy z uczniem o specjalnych potrzebach, wykonywania epitez, technologii CAD CAM, pracy na 4 i 6 r膮k w gabinecie stomatologicznym.
Dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom, uczestniczkom i podmiotom wsp贸艂pracuj膮cych przy realizacji.

12 gotowych nowych nos贸w
Trzeci marcowy weekend min膮艂 z epitezami. W czasie warsztat贸w powsta艂o 12 ektoprotezowych nos贸w. Epiteza pozwala dokona膰 rekonstrukcji utraconych tkanek w twarzowej cz臋艣ci czaszki. W czasie kolejnego spotkania grupa b臋dzie wykonywa艂a uszy. Zapraszamy do galerii zdj臋膰

Zaj臋cia z projektowania CAD CAM
rozpocz臋te.

W terminie 24-26.01.2014 odby艂y si臋 pierwsze teoretyczne zaj臋cia z projektowania komputerowego CAD / CAM z elementami pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uczestnicy wzi臋li aktywny udzia艂 we wszystkich zaplanowanych warsztatach. Zaj臋cia przygotowa艂y uczestnik贸w kursu do kolejnych 鈥 praktycznych spotka艅. Zach臋camy do odwiedzenia naszej GALERII

Epitezy rozpocz臋te
Teoretyczna cz臋艣膰 szkolenia z epitez ju偶 za nami. Seria wyk艂ad贸w i prezentacji przygotowa艂a grup臋 do realizacji cz臋艣ci praktycznej w kolejnych miesi膮cach. Kolejne spotkania to warsztat pracy nad epitez膮 ucha i nosa.
Zach臋camy do odwiedzenia galerii zdj臋ciowej z ostatniej sesji - GALERIA

Pierwsze szkolenie
W dniach 13- 15 grudnia 2013 odby艂o si臋 pierwsze szkolenie z zakresu pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Kolejne szkolenia ju偶 w styczniu.
Zach臋camy do ogl膮dania relacji zdj臋ciowej z grudniowej sesji - GALERIA

Zapraszamy do udzia艂u w projekcie nauczycieli szk贸艂 medycznych kszta艂c膮cych technik贸w dentystycznych.

Mo偶na wybra膰 kurs epitezy twarzy (80 godzin) lub kurs projektowania CAD/CAM (64 godziny). Ka偶dy z kurs贸w zawiera cz臋艣膰 teoretyczn膮, praktyczn膮, w tym warsztaty praktyczne w firmach oraz zaj臋cia z pracy z uczniem o specjalnych potrzebach.

Wszystkie szkolenia odbywaj膮 si臋 w trybie weekendowym w okresie grudzie艅 2013- marzec 2014 na terenie wojew贸dztwa mazowieckiego.

aArchiwum nowo艣ci

Projekt 鈥濧kademia umiej臋tno艣ci鈥 realizowany jest w ramach PO KL (Poddzia艂anie 9.4) na podstawie umowy podpisanej z Mazowieck膮 Jednostk膮 Wdra偶ania Program贸w Unijnych.
Biuro projektu znajduje si臋  Warszawie.

Do udzia艂u w projekcie zapraszamy nauczycieli kszta艂cenia zawodowego przedmiot贸w stomatologicznych z wojew贸dztwa mazowieckiego, kt贸rzy nie uczestniczyli w szkoleniach w ramach dzia艂ania 9.4 Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki.

DZIA艁ANIA

- 80 godzinny kurs epitezy twarzy z elementami pracy z uczniami o specjalnych potrzebach
- 64 godzinny kurs projektowania CAD/CAM z elementami pracy z uczniem o specjalnych potrzebach

Celem projektu jest podniesienie kompetencji 20 nauczycieli kszta艂cenia zawodowego z przedmiot贸w medycznych z wojew贸dztwa mazowieckiego adekwatnie do potrzeb uczni贸w i wymaga艅 rynku pracy.

Udzia艂 we wszystkich zaj臋ciach jest bezp艂atny!
ZAPEWIAMY:   zakwaterowanie i wy偶ywienie podczas kurs贸w, zwrot koszt贸w dojazdu na zaj臋cia, materia艂y.

od 01.11.2013 r. do 30.04.2014r.

Projekt 鈥濧kademia Umiej臋tno艣ci鈥
realizowany jest w ramach PO KL (Poddzia艂anie 9.4)

DO G覴Y