Rozpocz─Öcie projektu

Z dniem 1.11.2012r. rozpocz─Öli┼Ťmy realizacj─Ö nowego projektu ÔÇ×Akademia logistykiÔÇŁ. W ramach projektu pracownicy 3 firm wezm─ů udzia┼é w dedykowanych im szkoleniach.

Projekt ÔÇ×Akademia logistykiÔÇŁ realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki, Dzia┼éanie: 8.1 Rozw├│j pracownik├│w i przedsi─Öbiorstw w regionie, Poddzia┼éanie: 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsi─Öbiorstw, na podstawie umowy podpisanej z Urz─Ödem Marsza┼ékowskim Wojew├│dztwa Lubelskiego. Projekt realizowany jest na terenie woj. lubelskiego.
Biuro projektu znajduje si─Ö w Nasutowie k/Lublina.

Projekt skierowany jest do 80 os├│b ÔÇô 14 kobiet i 66 m─Ö┼╝czyzn, pracownik├│w i kadry zarz─ůdzaj─ůcej 2 ┼Ťrednich i 1 ma┼éego przedsi─Öbiorstwa z siedzib─ů w Lublinie:

• Lubelska Wytw├│rnia D┼║wig├│w Osobowych Lift Service S.A. (45 os├│b),
  • DOMO-SYSTEM (14 os├│b),
  • Fabryka Okien i Drzwi BAS sp. z o.o. (21 os├│b).

Celem projektu jest podniesienie i dostosowanie kwalifikacji i umiej─Ötno┼Ťci┬á 80 os├│b - pracownik├│w w/w przedsi─Öbiorstw┬á do potrzeb nowoczesnej regionalnej gospodarki.

od 01.11.2012r. do 28.02.2014r.

Projekt "Akademia logistyki"
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,

Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki,
Działanie: 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie,
Poddziałanie: 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw,
na podstawie umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego.
Projekt realizowany jest na terenie woj. lubelskiego.