PRACUJĄCY 45+

Spotkania ewaluacyjne

Uczestniczki i uczestnicy projektu „Pracujący 45+” wzięli udział w spotkaniach ewaluacyjnych, będących podsumowaniem dotychczasowych działań realizowanych w ramach projektu. Spotkania były szansą na wymianę doświadczeń, zebranie opinii z realizacji poszczególnych form i elementów zadań realizowanych w ramach projektu, ale także dawały możliwość spotkania ze wszystkimi uczestnikami poszczególnych szkoleń, co było bardzo ważnym elementem ewaluacji i monitoringu przebiegu projektu.

Na spotkaniach pojawiły się zarówno osoby, które jeszcze uczestniczą w stażach zawodowych, jak też osoby, które zakończyły już uczestnictwo w poszczególnych formach wsparcia oferowanych w ramach projektu. Spotkania ewaluacyjne dawały też możliwość spotkania z osobami, które podjęły zatrudnienie w ramach projektu, po zakończeniu uczestnictwa w stażach lub też już po zakończeniu szkoleń zawodowych.

Takie spotkania były dobrym przykładem dla pozostałych uczestników, dając im dodatkowy impuls do wzmożonej aktywności w poszukiwaniu zatrudnienia i swojego miejsca na rynku pracy. Spotkania realizowane były w rozbiciu na poszczególne grupy szkoleniowe, w jakich brali udział uczestnicy projektu.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
PRAWIDŁOWE DZIAŁANIE POWIĘKSZEŃ NASTĘPUJE PO CAŁKOWITYM ZAŁADOWANIU STRONY